جایی برای نشستن و گپ زدن: Enchante کافه

جمع در یک خط در جشن تپه ها و nestled در میان درختان است Enchante کافه. این کافه تقدیر patisserie خواهد بود خود را به محل اگر شما می خواهید در کمتر از یک مکان شلوغ — به دور از سر و صدا از شهرستان. آن صندلی در فضای باز به ویژه با چمن مصنوعی باعث می شود یک جای خوب برای آویزان کردن هنگامی که خورشید پایین است. به غیر از صندلی در فضای باز این کافه دارای دو داخل سالن دیگر گزینه های صندلی. داخلی انجام شده است در ترکیبی از آبی و سفید به آن اضافه کرده کمی دمدمی, تصاویر از سواحل قایق در یک سطح است. در یکی دیگر از سطح دیوار پر از عکس از مکان های مختلف و نمادین خود ساختمان یا سازه. یکی دیگر از دیوار انجام شده است تا با دیوار دکور لوازم جانبی که شبیه کیف های مسافرتی. بنابراین اگر موضوع داخلی است و می شود حدس زد آن است که با سفر.

من می گویند کارکنان است کمی اطلاع در مورد آنچه در دسترس است و چه چیزی نیست. اما که همچنین می تواند به خاطر من اتفاق افتاد به رها کردن در فقط یک ساعت پس از این کافه را باز کرد. در Zomato غذا پیشنهادات را امتحان کنید در اینجا تقریبا مشابه بودند. پیشنهادات که ریخت در محدوده سالاد سزار با طعم مایو.’ بنابراین من گفتم نه. چون مایو رفتن نیست با سالاد سزار. پس از آن آمد یک پیشنهاد از پنیر موزارلا چوب. سیب زمینی ذرت بو داده pav bhaji فند مرغ, پاپ کورن ،

A place to sit and chat: Enchante Cafe

در یک مناسبت قبلی که من تا به حال کاهش یافته است در, من تا به حال سعی کردم پنه arrabiata و تا به حال هیچ چیزی برای شکایت در مورد آن بسیار متوسط کافه ماکارونی. ساندویچ اما لذت بود. این بار با یک مایل به سعی کنید چند گزینه از منو من کاهش یافته است در امید به سعی کنید برخی از مواد غذایی و پیتزا.

موتزارلا چوب شد در دسترس نیست و بنابراین مورد با چند چیز دیگر که من برای خواسته. وجود دارد به دلیل قطع برق تمام فر غذا بود از سوال. اما من واقعا تعجب می کنم که چرا یک kathi رول منظور رد شد.

با چند گزینه سمت چپ من دستور داد کبابی chermoula مرغ. آن را پان خشکیده و بیش از بار با گیاهان دارویی. این گوشت های لطیف و حتی اگر کمی تیز در نمک برای طعم من مهم نیست خوردن آن با خمیر و پنیر ذوب شده و شیب به جای سس قارچ. من اما مثل من مرغ کمرنگ و قبل از پخت و پز از این نبود کمرنگ من تا به حال برای انجام این کار در حالی که در این کار از غذا خوردن. من می خواهم که آن را نادیده گرفته است همه و سپس نسبت به پایان رساندن من مرغ, من تو را دیدم یک قسمت بود که کاملا خام است. من از دست رفته من اشتها و خوردن آهو سبزیجات به جای.

A place to sit and chat: Enchante Cafe

پس من یک فن بزرگ از دسر هستم و نه ضربه زننده در مورد مکان های که در آن من خوردن دسر در من قلم این دوره است. آن را به یک آخر سعی کنید من رفت و دوباره و دستور خامه ای frittata بود که بیشتر شبیه به یک پنیر omlete.

اگر شما از طرفداران از فیوژن مواد غذایی سعی سرگرمی risotto dal khichidi پنیر kulcha و maggi. رستوران توصیه می کند این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>