یک قطعه زمین پیش امده برای nibbles

کافه گوشه است تعمید از این واقعیت است که آن را در یک گوشه. این نیز کار می کند را به نفع خود به عنوان از دست رفته این کافه در کنار غیر ممکن است. بنابراین اگر پارکینگ نیست فکر خوب, کافه انجام داده است خود را با بهترین طراحی داخلی را برای پارکینگ ماشین ناکامی به محو شد. انجام می شود تا با تسلط رنگ آبی و سفید و کافه را به طور مبهم به یاد شام از درب آبی است که یک بار استفاده می شود به یک شهر hotspot برای آن امضای منو یونانی. آنچه که من دوست داشتم بهترین مورد داخلی است که آن را ساده و دنج می دهد و استقبال از احساس.

A nook for nibbles

کافه گوشه است محل دقیق که در آن شما می خواهید به اویختن پس از کار بی پایان بیش از مواد غذایی که گذشت از فردی به فرد دیگر است. این کافه نمایش چیز قشنگ و کم knacks است با دقت کنار هم قرار داده منو و یکی می توانید ببینید که بسیاری از فکر رفته. هیچ چیز به نظر می رسد خارج از محل و در هر گوشه ای مربوط به دیگر با هماهنگی کامل است.

A nook for nibbles

موسیقی می تواند یک کمی با صدای بلند اما در صورت درخواست آنها بیش از تمایل به کاهش حجم.

در اکثر کافه های مورد علاقه من برو-به-ظرف بال مرغ; من آنها را پیدا کنید ارزش برای پول است. مایل به ایجاد هر پنی تعداد به من دستور داد بخشی از آن است. آن را به جدول پس از کمی انتظار و برای اولین بار نیش من تا به حال آن را نگه دارید بر روی صفحه بلافاصله — آن را ترد همه درست است اما سس بودند و در عین حال به خیس کردن. من تصمیم به اجازه دهید که بال آماده به انتظار من نشسته در حالی که معده من growled. پس از حدود هفت دقیقه بال به نظر می رسید و این زمان دور, با, سس گرفتن به طور کامل جذب می شود بال کامل بودند. کسانی که طرفداران لوله کشی مواد غذایی می آید که در خطر ابتلا به سوزش دهان خود را در این ظرف کاملا برای شما.

A nook for nibbles

من علاقه زیادی به تلاش سالاد سزار. بنابراین من شد و به طور کامل دمیده دور با آن. بسیاری از مکان ها هنوز خود را دریافت نمی سالاد درست این کافه آن را به میخ. بسیاری از غذاهای توصیه شد در کافه گوشه. برخی از آنها کول کول توده پیتزا, bruschetta, keema pavپنیر malfatti, peri peri و مرغ تایلندی, ادویه کاری.

لیست پیشنهاد آنهایی که من مشتاق به بودند کول کول پیتزا و keema pav — اما هر دو در دسترس نیست. بنابراین برای برق رفتم برای مرغ تایلندی کاری و پنیر malfatti. این malfatti به نظر می رسید به مانند malai کوفته کاری puddled در ضخامت گوجه فرنگی استفاده نا مشروع — بسیار قشنگ و در عین حال بد نیست به طعم و مزه.

من به سرعت نقل مکان کرد بیش از malfatti به کاری. آن را در نقطه ای بود و من برای تمیز کردن کاسه به آخرین لقمه. من هم سعی کردم بدون ریشه دار کردن مرغ پیتزا. اگر از من خواسته شود به منظور چیزی سریع اما پر که می توان بر روی بروید من با پیتزا.

کافه گوشه است در سندی مستعمره Begumpet.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>