پزشکی کارآموز بازگشت از خط مقدم از این ویروس مبارزه

البته که در این مستند محدود معاشرت بنابراین مانند بسیاری از دیگران که به رسانه های اجتماعی به ماندن متصل T. A. Balaji ساکن چنای با یک فعال رسانه های اجتماعی پروفایل را به توییتر برای به اشتراک گذاشتن آنچه که اشغال ذهن خود را.

در 17 مارس او در توییتی که دختر خود حجم کار افزایش یافته بود به سه شیفت در دولت Royapettah بیمارستان و که او به سختی در زمان حال به خانه آمده برای ناهار.

این پیام به پایان رسید در یک بازی گاه به گاه زندگی است که در زمان توجه داشته باشید اما نگرانی خود را برای دختر خود را قابل لمس بود.

Bala دختر Madhumita Balaji, 23 در صفحه اصلی کشش از او مدرک MBBS از دولت Kilpuak کالج پزشکی (GKMC). او قرار بود به پایان رسید و او یک سال کارآموزی در Royapettah بیمارستان در چنای اما پس از آن covid-19 همه گیر ساخته شده راه خود را به هند است.

“نیمی از کارآموزان منتقل شدند به نگهداری نوزاد در بیمارستان به تمایل به جداسازی بخش است که راه اندازی شد بنابراین آن را بسیار گیج کننده برای ما بود. و سپس ما کارورزی رو تمدید یک ماه,” او گفت:.

Madhumitha می خواهد به دنبال پس از فارغ التحصیلی و در حال آماده سازی برای کرک NEET (ملی واجد شرایط بودن انزال در آزمون ورودی) در سال آینده.

“مربیگری من قرار بود برای شروع از 20 آوریل است. بنابراین من تصمیم گرفته بود که از چند هفته که من دریافت کردن من فقط با قرار دادن پای من تا استراحت و تماشای بسیاری از فیلم ها با دوستان و خانواده,” او گفت:.

فیلم بزرگترین استرس شکن برای او و او را مکرر فیلم تئاتر, اغلب, اما همه چیز به شدت تغییر زمانی که همراه با یک فرمت از او کارورزی او نقل مکان کرد به KMC بیمارستان. او قرار داده شده در جداسازی بخش به معنای درمان covid-19 بيمار.

او شب شیفت برای این هفته است که شروع شده 1 مارس و همیشه از زندگی شده است همان. “من شیفت 12 ساعت طول می کشد و خود به خود وجود ندارد بسیار کار می کنند و در عین حال به دلیل وجود دارد بیش از حد بسیاری از پذیرش و هنگامی که ما دریافت موارد ما روال بررسی از اعضای حیاتی و موثر بدن, دریافت سواب گلو انجام می شود و بیمار بستری شده اما در پشت ذهن وجود دارد همیشه این نگرانی و ترس,” او اضافه شده است.

سواب تست انجام شده توسط King موسسه طب پیشگیری و پژوهش در چنای.

آن را نه از ترس تنهایی است که می پوشد او را —اقدامات احتیاطی می تواند خسته کننده بیش از حد. “استفاده از PPE کیت چیزی کمتر از یک مته. در آن طول می کشد حدود 15 تا 20 دقیقه آن را قرار داده به خاطر این که یکی به دنبال دنباله. معمولا یکی قرار است به تغییر PPE کیت یک بار در شش ساعت است اما ما آن را می پوشند برای 12 ساعت با توجه به کمبود. و کسانی که 12 ساعت وحشتناک هستند چون شما همه عرق,” او اضافه شده است. هنگامی که به خانه مته دوباره شروع می شود.

“هنگامی که من به عقب بر گردیم از کار من راست بروید برای شستن لباس و اساسا باقی ماندن قفل شده در داخل. من نمی دیدار با خانواده من و در واقع آنها فقط با قرار دادن مواد غذایی در خارج از درب. زمان صرف شده در مستراح قطعا افزایش زیادی است.”

Madhumita است که در حال حاضر انجام می شود با بارگیری در این هفته تغییر است و در قرنطینه به مدت یک هفته. “یک هفته است که کمی بیش از حد, اما ما همچنین کمبود کارکنان بنابراین من مجبور به بازگشت به کار پس از یک هفته. تمام کارورزان از دسته ای هستند در covid-19 ward, اما من انجام خواهد داد شیفت روز,” او گفت:.

در حالی که او دیگر می رود برای وظیفه, زندگی, بازگشت به خانه تغییر زیادی نکرده است. برای ترس نیست در سمت چپ او بالین است. “بزرگترین نگرانی این است که آیا من سقوط خواهد کرد و بیمار اما چه می شود اگر من در نهایت یک حامل است. من نگرانی برای خانواده های زیادی و من نمی توانم استرس اهمیت اجتماعی فاصله و ردیابی تماس به اندازه کافی. داده های اخیر خوشه من فکر می کنم این امر می تواند عاقلانه برای گسترش مستند. در آن طول می کشد در مورد 7-14 روز به نمایشگاه نشانه ها و این که چرا این ویروس مانند نامرئی دشمن است که می تواند دزدکی حرکت کردن در شما.”

او روال بازگشت به خانه بیش از حد تغییر زیادی نکرده است. “من هنوز قفل کردن در اتاق من اما در حال حاضر که من باید تمام وقت به خودم شروع کردم به آماده شدن برای من بعد از فارغ التحصیلی و زمانی که من انجام نمی دهد که من شراب خواری ، من فقط به پایان رسید شراب خواری تماشای پول دزدی اما Brooklyn Nine-Nine مورد علاقه من است,” او گفت:.

مانند هر کس دیگری برای Madhumita بیش از حد تلفن و اینترنت بهترین دوستان او در این بار اما گاهی اوقات آنها تا پایان آوردن او را از خبر بد. مورد اخیر از پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان بودن مورد تبعیض قرار گرفتهاند و او را دلسرد. “من احساس می کنم عصبانی در جهل و نادانی مردم, اما در چنای شما باید یک کار بسیار خوب ارتباط پزشک-بيمار بسیاری از covid-19 بيمار در KMC نیست Tamilians و بله آنها غمگین هستند به دلیل آن را به آنها اتفاق افتاده است اما ما نمی هر گونه مشکلات مواجه می شوند. در واقع حتی همسایگان من هستند بسیار نگران برای من خوب بودن” او اضافه شده است.

او یک هفته قرنطینه می شود بیش از آخر هفته و سپس آن را به رسیدگی به covid-19 بیماران وجود دارد اما توجه داشته باشید از خوش بینی. “بسیار جدی موارد در واقع آزمایش منفی برای covid-19. اکثر covid-19 بيمار سالم هستند و در حال نقاهت خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>