یک نگاه در حیدرآباد بر اساس Cykul را StepUp پله نوردی چالش

اگر شما تا کنون شده است در Raidurg MetroRail ایستگاه شما را متوجه روشن-رنگی پله ها هر یک ورزشی یک نوار روشن از رنگ با تعداد کالری در آن است. این یکی از تلاش دولت برای خارج کردن مردم از آسانسور و پله برقی (مگر اینکه مطلقا لازم است) و نگاهی به پله ها به عنوان بخشی از رفت و آمد.

یکی از افرادی که قهرمانان این نوع از تلاش های Deenanath Harapanahalli بنیانگذار Cykul یک شهر مبتنی بر ورزش و تناسب اندام سازمان روزمره حیدرآباد. این سازمان به تازگی راه اندازی StepUp – پله صعود به چالش بکشد. مشترک فیزیکی و دیجیتال (phy-di) لیگ بین HYSEA (حیدرآباد مهندسین نرم افزار انجمن) و سازمان های دولتی مختلف را تشویق می کند مردم را به اتهام روزمره خود را با کمک داده است. چه کسی می گوید شما نمی تواند به هر دو صورت آفلاین و آنلاین است ؟

Deenanath هیجان زده در مورد این واقعیت است که وجود دارد 10,000-به علاوه مردم در هر هفته شرکت در این چالش های موجود را از طریق زندگی Cykul برنامه. “هدف ما این است که برای انجام یک میلیون مراحل! شاید ما به یک میلیارد دلار در برخی از نقطه بیش از حد” می خندد عاشق ورزش توضیح داد که وجود یک استراتژی کسب و کار در StepUp به عنوان به خوبی. “بازار نیاز به چیزی شبیه به این; ما دوچرخه سواری, برنامه رفتن شده بود اما آن را به یک بازار محدود و ما می خواستیم به گسترش به سایر رشته های ورزشی.”

بسیاری از Cykul جمعیت شناختی است که بخش شرکت ها, افرادی که خودشان deskbound و نیاز به یک فشار و یا دو به احساس سالم و مناسب است. Cykul قابل درک است که آنها نیاز به چیزی است که مردم می تواند متعهد به زمان خود است. “بنابراین ما شروع به معرفی یک کل دسته از آنچه ما تماس بگیرید به عنوان محل کار لیگ یا محل کار ورزش و اینها فعالیت هایی است که مردم می توانند لذت بردن از تعاملی. این خود نمونه “ورزشی, ورزشی” اما با فن آوری های جدیدتر ممکن است به آغاز چالش های مثل این.

Screenshot of the StepUp – Stair Climbing Challenge from the Life Cykul app

تصویر از StepUp – پله نوردی چالش از زندگی Cykul برنامه

این StepUp چالش متکی اسکن کارت های نصب شده در هر طبقه از یک ساختمان است که شرکت کنندگان نیاز به اسکن قبل از پوسته پوسته شدن پله و هنگامی که آنها را متوقف کند در آخرین طبقه از ” سفر ” آنها به سادگی اسکن کارت های خود را. بر خلاف یک ساعت هوشمند و یا گوشی های هوشمند این بار خوانده شده بیشتر دقت ادعای Deenanath چون wearables ثبت نام مراحل و پله شمارش اشتباه است.

که گفت: gamified داده است که بخش بزرگی از Cykul را USP. “ما ضبط داده های خود را پیاده و پس از آن هر روز وجود دارد این است که در زمان واقعی یک رهبر هیئت مدیره است که می گوید: شما می دانید که در حال راه رفتن, چه مدت, و کل سیستم متریک می دهد مفهوم پاداش و تمام آن است.” و البته StepUp چالش کمی incentivised با مجازی گواهینامه ها در برنامه. Cykul شده است نزدیک سوپر مارکت و ناهار خوری فروشندگان به شریک و حتی برخی از کوپن رفتن هنگامی که مردم برای رسیدن به یک نقطه عطف خاص.

چیدن علاقه

چه آن را به یک چالش مانند این به واقعیت ؟ Deenanath به یاد می آورد مرحله تحقیق که کمک Cykul باریک تمرکز خود را. “در چگالی بالا دفتر شرکت مناطق techies اغلب در اطراف شلوغ آسانسور صرف نظر از اینکه آسانسور رفت و در جهت اشتباه ، بنابراین ما مشاهده شده است که وجود پتانسیل عظیمی برای صرفه جویی در انرژی; آسانسور حساب برای 8 تا 12 درصد از یک ساختمان هزینه های برق. آسانسور را نیز به طور متوسط 15 تا 30 دقیقه از زمان انتظار از یک کارمند روز — هر دو در داخل و خارج از آسانسور خود را. ما همچنین مشاهده شده است که هر کس می تواند استفاده از یک کمی بیشتر ورزش هر چه خود را معمول است.”

Cykul حتی صحبت با Telangana دولت برق بخش صحبت کردن در مورد lakhs است که می تواند ذخیره شود اگر مردم ترجیح گرفتن پله ها که در آن ممکن است. پتانسیل برای StepUp به مقیاس به مناطق مسکونی و نیز بالا موافق Deenanath. او به خصوص به دنبال به جلو به تاثیر فصل تابستان که در طی آن آسانسور-استفاده بسیار بالاتر خواهد بود در سراسر شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>