کوچی

“اگر آن را برای تغذیه مردم در پریشانی برای یک روز من را biriyani. ب ut این است برای رفتن برای 21 روز تا مستند است می گوید:” PA مریم Anitha است که رهبری یک جامعه-تغذیه برنامه در Kochi. همراه با یک تیم از داوطلبان او ارائه مواد غذایی بسته بندی, خیابان ساکنان کارگران مهاجر و پلیس در وظیفه. یک روانشناس بالینی, مریم تاسیس مرکز توانمند سازی و غنی سازی در سال 2007 و افتتاح شعبه در Ernakulam, Thiruvanathpuram و شرنور.

“من شروع به این مرکز عمدتا به نیازهای متفاوت abled کودکان به خط مقدم می گوید:” مری است که با آغاز یک پروژه به نام “وحدت با من” که تمرکز خود را در پزشکی و مالی نیاز دارد.

در طول سال 2018 کرالا, سیل, مریم باز یک آشپزخانه که پخته شده و در خدمت مواد غذایی برای حدود 2000 نفر در تسکین مختلف اردوگاه. با شبکه ای از دوستان و داوطلبان او حتی به مناطق دور افتاده در Wayanad. به عنوان به زودی به عنوان Coronavirus ترساندن آغاز شد و محدودیت در حرکت بودند تحمیل مریم سریع برای اتصال با شبکه.

“ما باید مراقب باشید از شخصی فاصله و جمع آوری در یک مکان به طوری که من مجبور به کار کردن استراتژی دیگر می گوید:” مری که آشپز برای 100 نفر روزانه و سازماندهی مواد غذایی بسته از طریق شبکه برای 200.

او به یاد می آورد روز اول مارس 12, زمانی که او شروع به ارائه تنقلات برای پلیس در انجام وظیفه در Vyttila اتصال. “در حالی که تمام تمرکز می رود به افرادی که در پریشانی ما تمایل به چشم پوشی مراقبان و افراد پشت صحنه. ما پلیس در حال کار دور ساعت به ما خدمت می کنند بنابراین من شروع با آنها.”

او دو توزیع مواد غذایی امتیاز برای مهاجران و ساکنان خیابان در Kaloor و Ernakulam, قایق, اسکله. مریم نه تنها فراهم می کند اما مواد غذایی نیز تضمین می کند که هر فرد با مصرف یک پاکت شوی/دست خود را به طور کامل و با استفاده از دست sanitiser. “ما باید آنها را آگاه از اهمیت این عادت بیش از حد” او می گوید.

او شبکه ای از داوطلبان ساخته شده بود و از طریق سه مراکز مشاوره که 3720 خانواده ثبت شده است. خانواده به ویژه کودکان کمک آشپز او جمع آوری و تحویل مواد غذایی است. او همچنین حمایت از خانواده شوهر و سه فرزند – در کار او.

این عملیات مورد نیاز برنامه ریزی دقیق. “من اطلاعات در مورد تعداد افرادی که نیاز به مواد غذایی است. بدون که من نمی دانم چه مقدار غذا برای سازماندهی است.” به گفته او وجود دارد 126 زاغه در Ernakulam district 32 در شهرستان کوچی و حدود 800 کارگران مهاجر. در Kaloor او فراهم می کند 225 مواد غذایی بسته و 100 در قایق اسکله.

منو ساده است: برنج و نخودچی سبز حریره در حالی که پلیس دریافت موز سرخ شده, نان, رول یا kolkuttas برای تنقلات . یکی دیگر از گروه اجتماعی چهره حامیان چای.

مری بوده و با همکاری نزدیک با نیروی انتظامی برای چند سال گذشته پرداختن به آنها در موضوعاتی مانند روانشناسی “عمدتا در تسکین استرس” انگیزه و حساسیت.

تماس با مریم Anitha در 94464 44222

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im