پس از عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) قانون تبدیل شد در ماه مه سال 2016 اکوسیستم شرکت عجز از پرداخت دیون با وضوح روند (CIRP) در محل قرار داده شد با پایان سال. از دسامبر 2019 در سیستم بوده است در وجود برای سه سال. نعناع طول می کشد نگاه در عملکرد آن است.

چقدر خوب شده این وام بهبود?

همانطور که از 31 دسامبر 190 شرکت هایی که تا به حال قصور در پرداخت وام به همراه داشت به وضوح قصد دارد با درجات مختلف از تحقق. ادعای ارزش 3.52 تریلیون دلار و در مجموع تا به حال شده است در زمینه مالی طلبکاران در درجه اول بانک ها. از این کار 1.52 تریلیون—43.1 درصد از مطالبات مورد نظر—بازیافت شده است. این بسیار بهتر از این میزان بازیابی قبل از IBC در محل قرار داده شد. را مورد 2015-16: از کل وام های بد برای بازیابی ارزش 2.21 تریلیون تنها 22,768 کرور یا 10.3 درصد از وام های بازیافت شد. این شواهد نشان می دهد IBC شده است یک موفقیت بزرگ در مقایسه با قبل از آن وام فرایند بازیابی.

Graphic: Paras Jain/Mint
گرافیک: Paras جین/نعناع

اینجا را کلیک کنید برای بزرگنمایی گرافیک

است وجود دارد یک پیچ و تاب و در IBC میزان موفقیت?

دو تا از بزرگترین وام بهبود در مورد بوشان فولاد و فولاد اسار هند را تا حدود 49.5 درصد از بهبود کلی. اگر این بهبود در حال چپ کردن کل میزان بهبود می افتد به 30.5%. اگر بزرگ دیگری بازیابی بوشان قدرت و فولاد حذف شدند و پس از آن نرخ بهبود می افتد بیشتر به 28 درصد است که قابل ملاحظه ای پایین تر از میزان کلی بهبود 43.1%. داشتن گفت که آن را بسیار بهتر از آنچه که استفاده می شود به مورد قبل از IBC در وجود است. همچنین تا سال 2015 از آن استفاده می کنند 4.3 سال به طور متوسط برای حل و فصل یک عجز از پرداخت دیون مورد در هند. که به طور چشمگیری کاهش یافته و پس از IBC آمد.

آنچه در مورد این که آیا برای قطعنامه ؟

اگر قطعنامه ای طرح نمی تواند توافق در 330 روز این شرکت است که قصور وام می رود برای انحلال. تا به حال انحلال آغاز شده است در برابر 780 شرکت که 40 بسته شده اند و در این روند است. بهبود نرخ برای شرکت های که منحل در ماه های اکتبر تا دسامبر بود 10.7%. اگر بزرگترین بازیابی است سمت چپ, نرخ نزدیک به صفر است.

چگونه بسیاری از شرکت های در حال ورشکستگی دادگاه ؟

به عنوان دیده می شود از این نمودار تعداد زیادی از شرکت ها در حال اعتراف به عجز از پرداخت دیون شرکت رزولوشن رسیدگی در شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) به ضرب گلوله از ژانویه-مارس 2017. تعدادی از شرکت هایی بود 1,961 از دسامبر 2019 از 1,497 به ماه سپتامبر است. آنچه آمار نشان می دهد که تعداد شرکت رو به ورشکستگی قطعنامه ستون در NCLT سریع تر از آن می تواند به دور از آنها. این مشکل بازیابی بدهی دادگاه مورد استفاده قرار گیرد به صورت قبل است.

این به چه معنی برای IBC سیستم ؟

در نرخ فعلی دفع موارد توسط NCLT آن می تواند نزدیک به پنج-شش سال برای مهم ترین موارد برای حل و فصل شود. خطر نیز وجود دارد که این سیستم جدید گرفتن غیرمنتظره با بیش از حد بسیاری از شرکت ها به صورت پیش فرض آورده بودن تحت CIRP. یک راه برای دور زدن این مانع را با تشویق بانک ها به فروش کوچکتر پیش فرض وام تا 100 کرور و نه آنها را به NCLT بنابراین به عنوان نه به مسدود کردن IBC سیستم.

Vivek کال است که یک بمبئی مبتنی بر اقتصاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im