یک روش دست و پا گیر

مقرون به صرفه دسته بندی شده است نجات دهنده از بخش مسکن که در حال تجربه بدترین حالت آن مرحله در پنج سال گذشته.

یک مانع عمده مواجه طبقه متوسط پایین تر و EWS شهروندان است دست و پا گیر روش در ساخت و ساز طرح تایید شده توسط مقامات محلی است.

پس از آن الزامی است به طرح توجیهی مورد تایید بانک ها و شرکت های مالی مسکن (HFCs) به دنبال تصویب طرح به ارائه وام خانه تحت PMAY هنجارها و همچنین تحت اعتبار خود را از هنجارها. متاسفانه غیر مجاز محلی عوامل دست در دستکش با طرح تحریم مقامات تاسیس خود آژانس در تصویب طرح ساخت و ساز. این عوامل محلی به دنبال مبالغ هنگفتی از پول برای گرفتن برنامه های مصوب و در بسیاری از موارد پس از جمع آوری پول محو از صحنه خروج از افراد ساده لوح را به صورت سختی.

از این رو آن است که به شدت پیشنهاد برای حذف این طرح تصویب روش برای ساخت خانه ها توسط افراد برای خانه های جلسه مسکن مقرون به صرفه هنجارهای. در چنین صورتی مردم می تواند هدایت توسط مقامات دولتی با ارائه مدل خانه طرح و یا موضوع دستورالعمل به مجوز معماران/مهندسین به منظور جلب نظر دارد.

R. P. D.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>