یک بیت از سحر و جادو در طول Coronavirus مستند: جی کی رولینگ راه اندازی ‘هری پاتر در خانه’

Potterheads جمع آوری. چیزهای بسیار کمی را ارائه داده اند فرار پس شگرف به عنوان جی کی رولینگ به دنیای جادوگران و ساحران برای شما. سیزده سال پس از نهایی هری پاتر کتاب های متعدد وجود دارد همه چیز—, فیلم, نقش, و غیره — در مورد حق رای دادن است که شما هنوز هم احتمالا لذت ببرید.

اضافه کردن مطلب به لیست در حال حاضر. نویسنده جی کی رولینگ در روز چهارشنبه راه اندازی یک بخش جدید به خصوص برای کودکان در هری پاتر وب سایت جادوگری جهان است.

این بخش به نام هری پاتر در خانه تعدادی از منابع مرتبط با معروف جهان حق رای دادن از جمله دسترسی رایگان به کتاب صوتی (با شنیدن) هری پاتر و سنگ جادو برای اولین بار از هفت سری کتاب. این شهر همچنین دارای مقالات, پازل ها و فیلم ها در دسترس ساخته شده توسط ناشران بلومزبری و اسکولاستیک.

“معلمان و سرپرستان کار به نگه داشتن بچه ها خوشحال و علاقه مند در حالی که ما در مستند ممکن است نیاز به یک بیت از سحر و جادو” رولینگ توییتی در حالی که اعلام راه اندازی.

“برای بیش از بیست سال در حال حاضر هاگوارتز شده است فرار برای همه — برای خوانندگان و طرفداران جوان و پیر,” دنیای جادوگری سایت اضافه شده در یک پست معرفی پلت فرم.

“در طول زمان های عجیب و غریب ما در حال حاضر خودمان را در ما می خواهم به شما خوش آمد بازگشت به هاگوارتز که در آن شما را پیدا خواهد کرد یک عقب نشینی دوستانه برای شما و خانواده شما و کسانی که شما در حال مراقبت از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>