اقدامات انجام شده توسط RBI برای محافظت از بخش مالی در پی COVID-19 تاثیر استقبال شده توسط کارشناسان مالی و وام دهندگان.

Shishir Baijal رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شوالیه فرانک هند گفت: “ما خوشحال هستیم که با RBI اطلاعیه که به مراتب بیش از انتظارات صنعت. راس بانک بررسی تمام جعبه های مورد نیاز از کاهش نرخ نقدینگی تزریق و توقف. این مراحل کمک خواهد کرد که اقتصاد به ماندن پایدار با وجود مستند و اقتصادی اختلال.

توقف از 3 ماه برای همه وام های بلند مدت و تاخیر در بهره سرمایه در گردش 3 ماه بسیار مفید خواهد بود در این نقطه زمانی که اکثر کسب و کار قادر به جریان نقدی ثابت.

ما این را به عنوان یک تسکین بزرگ برای بخش املاک و مستغلات است که می شده اند یکی از بدترین تاثیر توجه به آن در ارتباط با اقتصاد به طور کلی”.

رامش Nair, مدیر عامل شرکت و کشور سر JLL هند: “این بسیار مهم و با حرکت قابل توجهی در سیاست های پولی مداخله در زمانی که COVID-19 نهفته است اقتصاد در بزرگ است. این است که در رابطه با بسته اقتصادی اعلام شده توسط وزیر دارایی برای فقرا است. بسته است انتظار می رود به نفع 3.5 کرور ثبت نام کارگران ساختمانی.”

Niranjan Hiranandani رئیس – ASSOCHAM:”برای unorganised بخش ها از جمله کشاورزی و ساخت و ساز کارگران این حرکت هدف در حل اصلی مشکلات است. برای سازماندهی بخش EPF سهم توسط دولت برای برخی از بخش اطمینان حاصل شود که پایین هرم است که قادر به رسیدگی به چالش های مستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im