حیدرآباد:
تعداد coronavirus (covid-19) در موارد Telangana شات با 75 جدید موارد مثبت و به بالاترین سطح در یک روز تا حالا که روز جمعه گزارش داد. با این که تعداد کل موارد ایستاده در 229. دو covid-19 مرگ نیز گزارش شده است در همان روز با در نظر گرفتن تعداد افرادی که مرده بود پس از درد و رنج از رمان ویروس به 11 در دولت است.

با توجه به رسانه بولتن از دولت و 15 بيمار که تحت درمان برای covid-19 نیز مرخص روز جمعه با تعداد کل مرخص بیماران در حال حاضر 32. در حال حاضر 186 فعال موارد مثبت در بیمارستان در Telangana. به عنوان یک گام برای مقابله با این بیماری همه گیر دولت نیز تبدیل عمومی بیمارستان گاندی به یک covid-19 تنها مرکز درمان.

بسیاری از موارد گزارش شده در دوشنبه مرتبط جماعت مذهبی که برگزار شد در مرکز Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته (که با حضور هزاران نفر از مسلمانان) برگزار شد Tablighi Jamat فرقه از اسلام سنی. ده اتباع اندونزی سفر کرده بود به دولت از سرمایه های ملی پس از آن که افزایش تعداد موارد نمایی در دولت است. بسیاری از موارد را در بر داشت در طول هفته گذشته از افرادی که در جلسه حضور داشتند و یا از افرادی که در تماس با شرکت کنندگان.

این وضعیت مشابه در کشور همسایه ایالت آندرا پرادش که در آن 12 مورد جدید گزارش شده در جمعه نظر گرفتن مجموع 161. از مجموع شمارش 140 نفر از آنها مربوط به مرکز Nizamuddin. آسوشیتدپرس نیز گزارش داد که مرگ برای اولین بار پس از 55 سال از درگذشت covid-19 روز جمعه. شیخ سبحانی مرحوم رفته بود به ویجیاوادا بیمارستان عمومی در 30 آوریل در ساعت 11:30 صبح و در گذشت و پس از یک ساعت.

خود نمونه های آزمایش مثبت برای covid-19 پس از آن منعقد شد که او با توجه به این ویروس است. با توجه به رسانه بولتن از AP دولت سبحانی پسر در حال برگشت به ویجیاوادا از دهلی نو (عمدتا پس از حضور در ادیان جماعت در مرکز Nizamuddin) در 17 مارس و در 31 مارس او تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19. این احتمال وجود دارد که سبحانی آلوده شده با این ویروس توسط پسر او.

آنها متعلق به Kummaripalem در ویجیاوادا منطقه و 29 مخاطبین از پدر و پسر duo شده اند شناسایی و قرنطینه. آندرا پرادش دولت نیز مطلع مرکز جزئیات پرواز که در آن سبحانی آمد به AP. “همه اقدامات احتیاطی گرفته شده به عنوان در هر covid-19 پروتکل. هر چند سبحانی به حال مشکلات بهداشت و سلامت دیگر بنابراین در ابتدا آن را دشوار است به دانستن اینکه آیا او با توجه به آن و یا covid-19. اما اکنون مسلم شده است که او از این ویروس گفت:” بولتن از دولت.

تا کنون AP دولت نیز شناسایی 1085 افرادی که از و مرتبط به Tablighi Jamat اعضای. بیانیه ای از AP دولت گفت که 613 افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند برای covid-19 مردم هستند که با حضور این جماعت در حالی که دیگران در حال اعضای خانواده خود و اطلاعات تماس.

هر دو AP و Telangana اعمال کرده بود مستند از 23 مارس خود را پس از covid-19 موارد شروع كنند. در ماه گذشته هر دو کشور اعلام کرد کاهش پرداخت حقوق کارکنان دولت و نمایندگان انتخاب می شوند. در آندرا پرادش دولت در اوایل این هفته تصویب دستور تعویق انداختن پرداخت 100 ٪ از حقوق Jagan موهان ردی دولت MLAs, MLCs و همه اعضای منتخب نهادهای محلی (و مردم برگزاری معادل مواضع و اعضای تمام شرکت های دولتی).

در Telangana, پیش بینی آب و هوای اقتصادی سخت پیش رو وزیر K. Chandrashekhar رائو اعلام کرده بود در 30 مارس حقوق و دستمزد-کاهش 75% برای خود دولت MLAs, MLCs دولت شرکت رؤسا و نمایندگان محلی دیگر بدن. او با این حال گفت که آن را نمی شود به پزشکان و افسران پلیس (کار برای دولت) و آنها را نیز دریافت مشوق برای خدمات خود را.

حقوق IAS/IPS/IFS افسران در هر دو کشور نیز خواهد شد معوق 60%, در حالی که همه کارکنان دولت (به جز کلاس-4 کارکنان) باید حقوق خود را کاهش 50 ٪ در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im