ده ها تن از اساتید روزنامه نگاری و روزنامه نگاران شاغل امضا نامه ای سرگشاده به مهر سر روپرت و ترجمه مرداک در پنجشنبه هجوم شبکه های پوشش بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “خطر برای سلامت عمومی است.”

“بینندگان فاکس نیوز از جمله رئیس جمهور ایالات متحده شده اند به طور منظم در معرض اطلاعات غلط رله های شبکه—اظهارات نادرست کم اهمیت جلوه دادن شيوع COVID-19 و مضرات; توصیه های گمراه کننده از فعالیت های است که مردم باید متعهد به محافظت از خود و دیگران از جمله بازی گاه به گاه توصیه های تست مواد مخدر; نادرست ارزیابی ارزش اقدامات خواست بر عموم خود را انتخاب رهبری سیاسی و مقامات بهداشت عمومی” نامه می خواند.

در نامه این گروه به نقل از نظرسنجی های متعدد از جمله اخیر تحقیقات پیو نظرسنجی که در آن 79 درصد از بینندگان فاکس نیوز گزارش داد که آنها معتقد بودند که رسانه ها تا به حال بیش از حد قدرت ویروس. همچنین ذکر شده است که متوسط سن برای بینندگان فاکس نیوز 65 است. شهروندان ارشد در یکی از این دو بیشتر در معرض خطر جمعیت به تجربه عوارض کشنده از ویروس های دیگر که مردم با شرایط بهداشتی اساسی.

تبلیغات

در این نامه اشاره می کند که برخی از فاکس نیوز را با خبرنگاران انجام داده اند جامد گزارش شیوع بلکه خاص متعدد صاحب نظران در شبکه که انجام داده اند مخالف, ذکر میزبان Sean HannitySean Patrick HannityOvernight دفاع: هواپیمای حامل کاپیتان پنجه نرم می کند برای کمک به با کرد | پنتاگون حمل و نقل از هواکش به تاخیر افتاد | Pompeo خواستار کشورها به ‘شفاف’ با ویروس اطلاعات خوبی آرزوها پور در سراسر رسانه های Chris Cuomo پس از coronavirus تشخیص Pompeo: کشور باید گام تا’ارائه ‘شفاف’ coronavirus اطلاعات برای صرفه جویی در زندگی بیشتراستیو هیلتون و Tucker Carlsonتاکر CarlsonWake تا آمریکا از آن سود بیش از مردم به برخی از Tucker Carlson: بایدن نمی تواند دموکراتیک نامزد اندرو کومو ‘احتمال’ o’rourke انتقاد تگزاس رسمی که پیشنهاد پدربزرگ و مادربزرگ خطر زندگی خود را برای اقتصاد در طول همه گیر تر همه با نام.

به طور خاص این گروه با اشاره به یک بخش که در آن کارلسون گزارش در بحث مطالعه فرانسه که ادعا می کند که داروهای ضد مالاریا استفاده می شود که با برخی آنتی بیوتیک ها می تواند یک درمان موثر برای COVID-19 بيمار. رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر به زودی تبلیغ درمان به عنوان یک “تغییر بازی” یک ادعا بود که به سرعت رفت و برگشت توسط Dr. Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان Fauci داده جزئیات امنیتی پس از دریافت تهدیدات Fauci: بهبود تست و ردیابی می تواند کمک به بازگشایی کشور بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو کلیدی کاخ سفید را coronavirus نیروی کار. Fauci خواسته است و هشدار داد که این درمان است که هنوز اثبات نشده و دقیق تر انجام مطالعات و آزمایشات نیاز به انجام قبل از فراخوانی آن را یک گزینه درمانی موثر.

تبلیغات

“Inexcusably فاکس نیوز به نقض ابتدایی قواعد روزنامه نگاری. در انجام این کار کمک به گسترش قبر همه گیر” پایان نامه می خواند. “فوری در نام هر دو خوب روزنامه نگاری و بهداشت عمومی ما بر شما برای کمک به محافظت از زندگی همه آمریکایی ها—از جمله خود سالمندان بینندگان—با تضمین این که اطلاعاتی که شما ارائه کرده است که بر اساس حقایق علمی.”

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد بیش 215,000 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تپه رسیده به رادیو فردا برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net