باشگاه 700: پایتخت’ الکس Ovechkin نمرات نقطه عطف هدف

با قدرت و شگرف شات الکس Ovechkin در حال حاضر است که در آن چند در هاکی بوده است.

او هشتم NHL بازیکن به نمره 700 اهداف شغلی و رسیدن به نقطه عطف در دوره سوم از واشنگتن پایتخت’ 3-2 دست دادن به شیاطین در روز شنبه در نیوجرسی.

“این یک لحظه خاص” Ovechkin گفت. “هنگامی که شما نزدیک شما شروع به فکر کردن در هنگامی که آن را به اتفاق می افتد. در نهایت آن را بیش از بنابراین ما لازم نیست که در مورد آن صحبت کنم. ما در حال رفتن به حرکت می کند.”

34 ساله روسی یک به پایان رسیده یک کف دست زدن شات از دایره حق که رفت در پست سمت چپ 4:50 به دوره سوم به تساوی بازی در 2. از آن او بود 42nd هدف از این فصل یکی پشت بوستون دیوید Pastrnak و تورنتو Auston متیوز برای لیگ سرب و آمد در شات دوم خود را در هدف از این بازی است.

پایتخت بازیکنان با عجله بر روی یخ برای تبریک خود را از هم تیمی ها و طرفداران شیاطین به او قوی تشویق می کردند.

“این بدیهی است که یک ماده از زمان است اما این یک هدف بزرگ برای ما در آن زمان گفت:” تاد Rierden در فصل دوم خود را به عنوان پایتخت مربی پس از خدمت به عنوان یک دستیار قبلی چهار. “چشم قادر به تماشای آن زندگی می کنند و در فرد. قادر به رفتن را از طریق شش سال گذشته با (Ovechkin) بوده است شگفت انگیز به تماشای. قطعا یک سوپراستار در زمان من بهترین هدف-گلزن است که من تا کنون دیده ام.”

انتخاب اول کلی در سال 2004 پیش نویس Ovechkin است 1,270 امتیاز پس از شروع خود را rookie فصل فقط جلوتر از پنگوئن ستاره سیدنی کرازبی (1,256) از آنجایی که آنها هر دو وارد بازار گردید که در آن سال.

با وجود Ovechkin را صعود واشنگتن خود را از دست داده مستقیم چهارم سقوط کرد و به 3-7-1 در گذشته خود 11 بازی باقی می ماند با پیتسبورگ بالای شهری بخش در 80 امتیاز — پنگوئن لبه با یک بازی در دست است. واشنگتن میزبان پیتسبورگ که از دست 5-2 در خانه به بوفالو در روز یکشنبه.

آگهی 4 جت 2: Scott Laughton به ثمر رساند دو گل شان خیاط و تایلر Pitlick نیز به ثمر رساند و جاستین براون دارای سه کمک برای فیلادلفیا که برنده برای چهارمین بار در پنج بازی و بهبود یافته برای 21-5-4 در خانه. جاش Morrissey و Patrik Laine به ثمر رساند برای وینیپگ.

Sabres 5 پنگوئن 2: جک Eichel به ثمر رساند و دو بار به عنوان بازدید از بوفالو برخورد پیتسبورگ دوم آن فوران چاه نفت در سه روز. Zemgus Girgensons سام Reinhart و جف اسکینر نیز به ثمر رساند برای شهرهای کشور مراکش است. کانر Hutton تبدیل دور 41 عکس به عنوان بوفالو خود را به دست آورده دوم مقررات پیروزی در آن گذشته 20 جلسات با پیتسبورگ. Evgeni Malkin برداشت خود را 19th و 20th اهداف پیتسبورگ. تریستان جری به پایان رسید و با 21 موجب صرفه جویی در.

طوفان 6 افرا برگها 3: اورژانس دروازه بان دیو Ayres ساخته شده و هشت موجب صرفه جویی در تسکین کارولینای دو مجروح netminders در طوفان’ برنده شدن در تورنتو است. 42 ساله Ayres با این نسخهها کار به عنوان یک Zamboni راننده به صورت جزئی لیگ تورنتو Marlies. وارن Foegele به ثمر رساند و دو بار مارتین Necas تا به حال یک هدف و کمک و لوکاس Wallmark, Nino Niederreiter و سباستین Aho نیز به ثمر رساند برای Carolina.

Canadiens 3 سناتور 0: حداکثر Domi تا به حال یک جفت از اهداف برای کمک به مونترال برنده شدن در جاده ها است. کری قیمت متوقف 30 عکس برای چهارم خود را shutout فصل و پل بایرون نیز به ثمر رساند.

شکارچیان 4, آبی, کت 3: Rocco گریمالدی گل در دور هشتم از ضربات بلند میزبان نشویل. دروازه بان Juuse Saros ساخته شده 40 موجب صرفه جویی نه شمارش شش در ضربات پنالتی به پیروزی. قبل از بازی نشویل به دست آورد defenseman بن Harpur از تورنتو برای جلو Miikka Salomaki.

شغالها 7, رعد و برق, 3: Clayton کلر و کونور تاج گل در هر حال دو گل و یک کمک برای آریزونا که به ثمر رساند و چهار گل پاسخ داده نشده در آن پیروزی در خانه است.

Canucks 9, برونز 3: بازی در خانه ونکوور تبدیل آن به یک تار و مار با چهار گل در دوره سوم. تایلر Toffoli به دست آورد در تجارت با لس آنجلس قبلا در این هفته به ثمر رساند دو Canucks اهداف. J. T. Miller تا به حال سه کمک می کند.

شوالیه طلایی 5, Panthers 3: رایلی اسمیت به ثمر رساند و دو بار در دوره سوم به آسانسور میزبان وگاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>