دهلی نو: به عنوان بسیاری از 634 موارد جعلی GST بازپرداخت ادعا توسط صادرکنندگان بالغ بر 1,912 کرور شناسایی شده توسط مرکزی مقامات مالیاتی بین جولای 2017 به ژانویه سال 2020 مجلس مطلع شد در روز سه شنبه.

در یک نوشته شده پاسخ به یک سوال در Rajya سبها وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag سینگ Thakur گفت: از این 238.97 کرور روپیه بوده است بهبود مرکزی GST مقامات از اشخاص که ادعا جعلی بازپرداخت.

در مجموع 35 نفر دستگیر شده اند توسط CGST مقامات او اضافه شده است.

“دولت اقدامات انجام شده برای استفاده از داده های تجزیه و تحلیل برای شناسایی مخاطره آمیز مالیات دهندگان و آنها را بررسی کنید قبل از تحریم از بازپرداخت” Thakur گفت.

در پاسخ به یک جداگانه سوال Thakur گفت: برای شناسایی جعلی ادعا می کند دولت اقدامات انجام شده برای اعمال دقیق پارامترهای ریسک مبتنی بر چک رانده شده توسط داده ها تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی (AI) ابزار.

همچنین یک روش عملیاتی استاندارد مقرر شده است برای صادرکنندگان برای کاهش خطر غیر قانونی مجتمع کالا و خدمات مالیات (IGST) بازپرداخت ادعا می کند.

برای جلوگیری از موارد غیر قانونی ادعای ورودی اعتبار مالیاتی مالیات افسر نه زیر رتبه دستیار کمیسر شده مجاز به بلوک های اعتباری در دسترس است اگر او دلیل به این باور است که چنین اعتباری است که فاقد شرایط لازم بوده یا availed متقلبانه او گفت:.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im