5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه

کلمبیا, S. C. – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو بیشتر به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی اولیه در شنبه احیای او تلاش انتخابات ریاست جمهوری است.

تقویت حمایت خود را در پلمتو دولت بود آسمان-میزان مشارکت بالا است. بیش از 500000 رای دهندگان بازیگران رای اولیه مسابقه فراتر تقریبا 370,000 بازیگران در سال 2016 نزدیک به تساوی رکورد-تنظیم میزان مشارکت در سال 2008 زمانی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaThe هیل کمپین گزارش: بایدن به نظر می رسد به کارولینای جنوبی به نوبه خود در اطراف کمپین به باد افشان اولیه میدان اوباما و دموکرات ها باید صحبت کردن در تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook — واشنگتن وال استریت در لبه مورد coronavirus بیشتر بود در انتخابات.

کارولینای جنوبی اولیه نیز برای اولین بار در این سال در آن سن. برنی ساندرزسناتور SandersMSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات تهمت نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی تر (I-Vt.) رنج می برد روشن شکست, با بایدن پیشرو او را با دو رقم در رای گرداند.

تبلیغات

در اینجا پنج takeaways از کارولینای جنوبی اولیه:

بایدن را شرط بندی در کارولینای جنوبی پرداخت می شود

بایدن و متحدان خود استدلال کرده اند برای ماه که کارولینای جنوبی خواهد بود منجی خود را باید به سه نفر اول مسابقات کار خود را بهره مند شوند.

در روز شنبه که استدلال ثابت شده بود درست است.

با تقریبا تمام حوزه گزارش بایدن رهبری نزدیک ترین رقیب Sanders, نزدیک به 30 امتیاز یک حاشیه مشابه که از رئیس جمهور سابق باراک اوباما بر هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonWatch زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بر روی زمین در CPAC: جمهوری خواهان دیدن ساندرز به عنوان دشمن توانمند دولت خانه نامزد خطر از دست دادن مقدماتی بیشتر از در سال 2008. او را برداشت تا حمایت گسترده ای را از خود شناسایی محافظه کاران میانه رو و رای دهندگان آمریکایی خواهد شد و سر به سوپر سهشنبه با این استدلال که او روشن جایگزین برای Sanders.

وجود دارد تعدادی از عوامل است که کمک به بایدن پیروزی در روز شنبه. از همان آغاز او به راحتی ادعا کرد گوشته جانشین اوباما. اما او در عین حال عمیق روابط در دولت پوشا دهه از جمله یک رابطه نزدیک با تشکر. جیم Clyburnجیمز (جیم) انوش ClyburnBiden پیروزی در کارولینای جنوبی می تواند به نوبه خود جزر و مد می گویند استراتژیست های شبانه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — کالیفرنیا نظارت 8,400 مردم برای coronavirus | پنس شیپور خاموشی حرفه ای رسمی برای هماهنگ کردن پاسخ | Dems اصرار بر guardrails برای بودجه لایحه ممنوعیت منتول در سیگار تقسیم دموکرات ها با دیدن تعصب نژادی بیشتر (D-S. C.) بالاترین رتبه بندی سیاه و عضو کنگره که تایید بایدن روز چهارشنبه.

تبلیغات

بایدن هنوز بسیاری از سوالات به عنوان سوپر شنبه در مارس 3, هنگامی که بیش از یک دوجین متحده خود را نگه دارد مقدماتی. مبارزات انتخاباتی خود کند بوده است تا سطح شیب دار به عملیات خود در این کشورها و او را مجبور به رقابت با رایگان-هزینه های مبارزات انتخاباتی سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو بیشتر.

اما در حال حاضر بایدن است savoring پیروزی خود را در کارولینای جنوبی است.

“تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این نامزدی مرده” بایدن گفت: در یک تظاهرات در کلمبیا, S. C., در شب شنبه. “در حال حاضر به لطف شما – قلب از حزب دموکرات – ما نیست فقط برنده. ما برنده, بزرگ, و ما بسیار زنده است.”

رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی شد, متنوع ترین و در عین حال متوسط

سیاه و متوسط رای دهندگان را به زور تبدیل در روز شنبه. که در نهایت کمک ارائه بایدن یک پیروزی قاطع در پلمتو دولت است.

خروج زود هنگام سنجی نشان می دهد که رای دهندگان حدود 55 درصد اولیه رای دهندگان. که کمی پایین از سال 2016 زمانی که رای دهندگان سیاه ساخته شده و تا حدود 61 درصد از کسانی که بازیگران برگه های رای در کارولینای جنوبی دموکراتیک نامزدی مسابقه.

وجود دارد ممکن است برخی از تعاریف برای آن کاهش می دهد. برای یک, بر خلاف سال 2016 زمانی که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به حال رقابتی مقدماتی وجود دارد و مذاکرات اولیه در این سال است. کارولینای جنوبی باز کرده مقدماتی به این معنی است که جمهوری خواهان و مستقل می تواند در انتخابات پارلمانی دموکراتیک مسابقه. که ممکن است کمک به 2020 اولیه کمی سفیدتر از آن بود که چهار سال پیش.

این کاهش همچنین ممکن است مدیون به این واقعیت است که کارولینای جنوبی دیده است هجوم white out-of-staters حرکت در سال های اخیر است.

بایدن بود که قریب به اتفاق علاقه در میان سیاه و سفید رای دهندگان در روز شنبه. یک NBC News خروج نظرسنجی نشان داد معاون سابق رئیس جمهور در نظر گرفتن حدود 60 درصد از رای. در ضمن ساندرز ثبت شده تنها حدود 17 درصد است.

رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی نیز قابل توجه متوسط بیش از سه نامزد مسابقات. رای دهندگان که توصیف خود را به عنوان یا محافظه کار یا میانه ساخته شده و به حدود 49 درصد از کسانی که بازیگران برگه های رای در روز شنبه در حالی که خود توصیف لیبرال ها حدود 51 درصد است.

که به طور قابل توجهی بالاتر از در آیووا و نیوهمشایر و نوادا. در این سه ایالت لیبرال ها ساخته شده تقریبا دو سوم از رای دهندگان در حالی که میانه رو و محافظه کاران به حساب برای حدود یک سوم از کل آرا است.

بیشتر از متوسط ترکیب کارولینای جنوبی اولیه رای دهندگان افزایش بایدن. حدود نیمی از خود توصیف میانه رو و محافظه کاران گفت: آنها پشتیبانی بایدن در روز شنبه.

ساندرز نشان می دهد نشانه هایی از آسیب پذیری

ساندرز جایگزین بایدن به عنوان پیشتاز در دموکراتیک اولیه مسابقه پس از به ثمر بازگشت به عقب برنده در نوادا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه و همچنین به عنوان یک ردیف بالا پایان در آیووا.

مبارزات انتخاباتی خود شده و تقویت شده توسط پشتیبانی قوی در میان رای دهندگان جوان و Latinos و او اغلب دارای در از بیخ و بن که او ساخته شده است یک “چند نژادی, multigenerational” ائتلاف حمایت.

آنچه در روز رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی نشان داد, اما, این است که سناتور ورمونت هنوز به نفع خود به حمایت از حزب دموکرات وفادار ترین حوزه: سیاه و رای دهندگان.

ساندرز پشتیبانی در میان رای دهندگان سیاه نمی آمد نزدیک است که از بایدن. و خود را در دور دوم پایان محل در پلمتو دولت به این معناست که او را سر به سوپر شنبه در مواجهه با سوال در مورد توانایی های خود را برای برنده شدن بیش از آمریکایی های آفریقایی تبار و میانه بسیاری از آنها باقی می ماند ناراحت کننده با پیام خود از تغییر رادیکال و سیاسی انقلاب است.

تا مطمئن شوید که او هنوز هم مورد علاقه را به نفع خود در نماینده غنی شنبه متحده مانند کالیفرنیا. اما بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی ممکن است کمک به او قرض دادن حرکت در دیگر ایالت های مهم مانند ویرجینیا و کارولینای شمالی و تگزاس که در آن ساندرز در حال حاضر دارای یک باریک و سرب در پای صندوقهای رای است.

تبلیغات

ساندرز به حال نشانه های قبل از رأی دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی به رهبری به پای صندوق های رای بود که او انتظار کمتر از یک محل پایان در دولت است. او صرف اولیه شب در ویرجینیا که دارای اصلی آن در مارس 3.

Buttigieg و Klobuchar دچار مشکل هستند

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegOvernight انرژی: تهمت شکایت بیش از بودجه پنتاگون برای مرز دیوار | طرح دعوی در دادگاه هشدار دیوار را ‘مخرب’ اثر بر روی محیط زیست | قاضی حفره نفت و گاز و اجاره در 1M هکتار از اراضی تپه انتخاباتی گزارش: بایدن به نظر می رسد به کارولینای جنوبی به نوبه خود در اطراف کمپین بر روی زمین در CPAC: جمهوری خواهان دیدن ساندرز به عنوان دشمن توانمند تر و سن. ctqامی ژان KlobucharWatch زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو یک شبه انرژی: تهمت شکایت بیش از بودجه پنتاگون برای مرز دیوار | طرح دعوی در دادگاه هشدار دیوار را ‘مخرب’ اثر بر روی محیط زیست | قاضی حفره نفت و گاز و اجاره در 1M هکتار از زمین های عمومی تر (D-Minn.) در حال رقابت برای حمایت از همان وزش رای دهندگان به عنوان بایدن. اما آنها به طور قابل توجهی کوچکتر از متوسط رای در کارولینای جنوبی از برنده شدن خود را رقیب.

خروج نظرسنجی از سی ان ان نشان می دهد که بایدن حمایت بیش از نیمی از میانه در کارولینای جنوبی است. Buttigieg در ضمن برنده حدود 10 درصد در حالی که Klobuchar به پایان رسید در تک رقمی در میان کسانی که رای دهندگان.

در همان زمان هر دو Buttigieg و Klobuchar انجام شده ضعیف با رای دهندگان اضافه کردن به نگرانی های موجود در مورد تنوع خود را از ائتلاف. هر دو این عوامل به احتمال زیاد برای بالا بردن سوال در مورد زنده ماندن خود را نه تنها در مسابقه اولیه اما در انتخابات عمومی ،

در حالی که Buttigieg در زمان نقطه بالا در آیووا و نزدیک-مقام دوم پایان در نیوهمپشایر – دو ایالت با اکثریت سفید تأثر – او تلاش کرده است در متنوع تر متحده و چند وجود دارد اگر هر نشانه ای که چشم انداز خود را بهبود خواهد یافت به عنوان فوق العاده روز شنبه هنگامی که چندین متنوع تر متحده خود را نگه دارد مقدماتی.

تبلیغات

Klobuchar است در حتی بیشتر وخیم موقعیت. بهترین نمایش در نامزدی مسابقه تا کنون یک سوم-پایان محل در نیوهمپشایر و مانند Buttigieg وجود دارد شواهد کمی وجود دارد که او آماده خود را به پرواز در سه شنبه. او یک جایزه است که در روز ممکن است تا پایان بودن او در ایالت مینه سوتا است.

فشار در بلومبرگ

بلومبرگ شروع به پریدن کرد به دموکرات انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر با انتظار است که بایدن خواهد شبهه پس از رای گیری آغاز شد و احتمالا ترک باز برای بلومبرگ به جای او به عنوان متوسط پیشتاز.

اما بایدن را در آستین ، پیروزی در کارولینای جنوبی می اندازد یک آچار در آن طرح شود.

معاون سابق رئیس جمهور است که به احتمال زیاد سر به سوپر سهشنبه با برخی از حرکت و شواهد جدید که او نامزد بهترین قادر به ساخت متنوع ائتلاف که دموکرات ها نیاز به پس گرفتن کاخ سفید از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بلومبرگ که کاهش یافته است به رقابت در چهار ابتدایی و حزبی متحده در حمایت از یک استراتژی است که بر سوپر جمعه برنده خواهد شد در حال حاضر به رقابت با سودای بایدن. اما ممکن است آن را سخت تر برای او را به استدلال می کنند که معاون رئیس جمهور سابق نیست electable.

شهردار سابق و تاجر میلیاردر مراتب outspent همه رقبای خود را در سه شنبه متحده انداختن صدها میلیون دلار از ثروت شخصی در تبلیغات و سازماندهی عملیات در سراسر کشور است. اما او همچنین می خواهد به اطمینان رای دهندگان که ساخته شد عصبی خود را لرزان عملکرد اخیر اولیه بحث در لاس وگاس که در آن او تلاش برای پاسخ به انتقاد از شهرداری ضبط و گذشته اظهارات بحث برانگیز در مورد زنان و اقلیت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>