لاس وگاس — بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر (I-Vt.) موفق به کسب یک پیروزی قاطع در نوادا قفقاز در شنبه کنار هم قرار دادن یک ائتلاف از افراد جوان Latinos و طبقه کارگر رای دهندگان به سیمان وضعیت خود را به عنوان پیشتاز در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات.

در اینجا پنج takeaways از نوادا قفقاز.

ساندرز متنوع ائتلاف است که می تواند او را حمل به نامزدی

تبلیغات

در سال 2016 اولیه ساندرز خیلی تلاش کرد با رای دهندگان از رنگ که شکست در اعداد بزرگ برای هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل قاضی رد Nunes’ طرح دعوی در دادگاه در برابر Fusion GPS تپه انتخاباتی گزارش: آنچه که به سازمان دیده بان برای در نوادا بیشتر و در نهایت رو به نامزدی.

پس از ساندرز به شدت سرمایه گذاری در کمک رسانی به اقلیت نژادی و او را انباشته یک تیم متنوع از پویا عملیاتی.

کسانی که تلاش می پرداخت در سال 2020 به عنوان ساندرز ساخته شده است متنوع ائتلاف لاتینی, جوان, مردم و اعضای اتحادیه که سوار او را به یک پیروزی بزرگ در نوادا متنوع ترین دولت به رای دادن است.

با 50 درصد از حوزه گزارش ساندرز بود در 46.7 درصد پشتیبانی توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدنجو BidenThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت بیشتر در 19.3 سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت فزاینده ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا بیشتر در 15.4 و بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب صعودی ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا بلومبرگ به انجام مصاحبه با Al Sharpton بیشتر در 10.3.

در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برد پشتیبانی قوی از رای دهندگان در حال رشد وجود دارد نشانه هایی که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار در حال دادن ساندرز یک نگاه جدی است. یک NBC News-وال استریت ژورنال نظرسنجی این هفته منتشر یافت ساندرز و بایدن در یک آماری کراوات در سراسر کشور در میان رای دهندگان سیاه.

که بزرگ توسعه به عنوان مسابقه نوبت به کارولینای جنوبی که بیش از نیمی از دموکرات اولیه رای دهندگان سیاه و سفید است.

ساندرز مشخص برای به دست آوردن یک رای گیری تقویت بیرون آمدن از نوادا و او خواهید بود به عنوان یک مدعی به پیروزی در کارولینای جنوبی آشکار است که می تواند ارائه یک ضربه کشنده به بایدن.

تبلیغات

و ساندرز متنوع پایه پشتیبانی کند و او را حتی بیشتر تحمیل رفتن به سوپر شنبه در مارس 3, زمانی که حدود یک سوم از نمایندگان اختصاص داده خواهد شد با بسیاری از آنها که از لحاظ نژادی متنوع ایالت کالیفرنیا و تگزاس.

رقبا باید یک صعود دشوار در توقف ساندرز پس از تعیین نوادا پیروزی

بسیار وجود دارد اخبار مثبت بیرون آمدن از نوادا برای هم-rans.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg به طور چشمگیری عملکرد بهتری نسبت به انتظارات تا کنون دقت برنده شدن بیشتر نمایندگان در آیووا قفقاز و به سختی در حال سقوط کوتاه در نیوهمپشایر.

اما کسانی که عمدتا سفید متحده نیست و انعکاسی از نژادی را از ایالات متحده است که هنوز به رای دادن. Buttigieg همراه با سن. ctqامی ژان KlobucharThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت فزاینده ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا بیشتر (D-Minn.), سوم-جای دان در نیوهمپشایر نشان داده اند و نه توانایی به تاخت و تاز با رای دهندگان از رنگ.

سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) افزایش مقدار شگفت آور از پول در روزهای پس از او در زمان سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ در لاس وگاس بحث است. اما او آماده برای پایان دور چهارم در نوادا و معلوم نیست که در آن او قادر خواهید بود برای شکست دادن ساندرز خواهد شد که به دنبال پیروزی در خانه اش در ایالت ماساچوست در سه شنبه.

بایدن حمایت در میان سیاه و سفید به نظر می رسد رای دهندگان به کاهش است.

بلومبرگ دارای پول نامحدود است و تنها نامزد در امواج رادیو و تلویزیون در تمام 14 سه شنبه متحده اما فاجعه بحث افزایش عملکرد واقعی سوالات در مورد اینکه آیا او قادر خواهید بود به رقابت بپردازند.

تاجر تام Steyerتام Fahr SteyerSurging ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا Hillicon دره: Facebook, Twitter تقسیم بر بلومبرگ تصویری | ساندرز در جریان تلاش های روسیه برای کمک به مبارزات انتخاباتی | Barr برای دیدار با اوباما پیش از نظارت مبارزه تپه انتخاباتی گزارش: آنچه که به سازمان دیده بان برای در نوادا بیشتر است تعجب آور جیب پشتیبانی در کارولینای جنوبی اما او نمی سمت چپ یک علامت در هر یک از نژادها تا کنون.

وجود خواهد داشت و فشار بر برخی از این نامزدها به رها کردن به عنوان ضد ساندرز مشروط رمپ تا هشدارهای که حزب باید تراز پشت یک جایگزین قبل از ساندرز اجرا می شود دور با نامزدی. اما در این زمینه باقی می ماند شلوغ طریق سوپر شنبه.

این Buttigieg و بلومبرگ مبارزات در حال حاضر هشدار داد که ساندرز ممکن است رهبری برای یک “غیر قابل عبور” نمایندگان رهبری در مارس 3.

دموکرات ها در حال مشتاق و تبدیل کردن تعداد رکورد

دموکرات ها می توانید آه امداد تنفس — پایین تر از حد انتظار مردم در انتخابات برای آیووا قفقاز یک سراب بود.

بیش از 176,000 مردم caucused در آیووا در اوایل این ماه با اندکی افزایش از سال 2016 اما چیزی نزدیک به فوران چاه نفت شماره از سال 2008 زمانی که Hawkeye دولت فرستاده رئیس جمهور سابق اوباما در راه خود را به نامزدی.

تبلیغات

دموکرات ها فرض بر این است که حزبی و اولیه مشارکت مردم خواهد بود gangbusters رانده شده توسط مردمی انرژی برای شکست دادن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر.

اما نیوهمپشایر رنگ یک عکس متفاوت, با سابقه 300,000 مردم تبدیل کردن باد گذشته 288,000 که رای در سال 2008 اولیه.

و در حال حاضر به نظر می رسد که نوادا است که رهبری برای رکورد مشارکت در انتخابات به عنوان به خوبی.

بیش از 75 ، 000 نفر شرکت کردند در اوایل قفقاز نه چندان دور در پشت 84,000 که رای در این مسابقات برای هر دو طرف در سال 2016.

تعداد نهایی نیست و در عین حال اما زود بازده نشان می دهد که حدود نیمی از رای دهندگان در نوادا است, رای گیری برای اولین بار. نوادا دموکرات گفت که آنها دریافت از 10 ، 000 برنامه های کاربردی جدید برای پیوستن به حزب در طول هفته از رای گیری اولیه.

ضد ساندرز جمعیت است که در وحشت حالت

فشار برای یک جایگزین برای ساندرز است.

تبلیغات

برخی از تأسیس حزب دموکرات شده اند هشدار برای ماه است که نامزد خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی خواهد بود صندوق های رای سم برای حزب در ماه نوامبر.

ساندرز و متحدان خود را فکر می کنم بسیاری از handwringing است که از سربازان کوچک با outsized نفوذ در کابل اخبار و توییتر. آنها نقطه به نقطه نظر سنجی نشان می دهد که ساندرز در حال اجرا است به عنوان قوی به عنوان هر کسی که در یک سر-به-سر بازی کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما ساندرز یک خصمانه ارتباط با بسیاری از ملی رهبران حزب خواهد شد که صدایی زنگ در هفته پیش رو است که او باید متوقف شود در همه هزینه ها حتی اگر این به معنی اعتراض به نامزدی در میانجیگری سازمان ملل متحد ،

آن را دریافت کنید nastier از اینجا به نومیدی در مجموعه پیش رو از سه شنبه.

Buttigieg مورد استفاده خود را در لاس وگاس سخنرانی امتیاز به چکش ساندرز — نشانه آن است که ساندرز رقبا خواهد بود ramping تا حملات خود را علیه او به عنوان ساعت کنه به سه شنبه.

شهردار سابق هشدار داد که ساندرز خواهد بود کلی انتخابات فاجعه استدلال است که نقش به ترس از بسیاری از دموکرات ها که در اولویت است به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سناتور. ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی” Buttigieg گفت.

تبلیغات

و او هشدار داد که ساندرز بود fomented تفرقه جنبش که به نوبه خود به دور جدید بالقوه رای دهندگان

“سناتور. ساندرز انقلاب تنور مبارزه را بدست آورد و قطبش یک چشم انداز که در آن هر کس که برنده روز هیچ چیز تغییر خواهد کرد سمی تن از ما, سیاست,” او گفت:.

و ساندرز که همواره ریل در برابر شرکت های بزرگ “رسانه” نمی خواهد دریافت مقدار کمک از کابل, اخبار رسانه های که در آن بسیاری از مجریان میزبان اعضا و مهمانان خصمانه نسبت به جهان خود را مشاهده.

که پویا در صفحه نمایش کامل در MSNBC در روز شنبه.

لنگر کریس ماتیوز شدید ساندرز منتقد تشبیه خود نوادا پیروزی به سقوط فرانسه در سال 1940. لنگر Nicolle والاس گفت: حزب دموکرات شده بود با غلبه بر یک “جیر جیر عصبانی اقلیت است.” و دموکراتیک استراتژیست James Carville گفت: این اصلی است که “رفتن بسیار خوب” را برای رئیس جمهور روسیه , ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinHillicon دره: Facebook, Twitter تقسیم بر بلومبرگ تصویری | ساندرز در جریان تلاش های روسیه برای کمک به مبارزات انتخاباتی | Barr برای دیدار با اوباما پیش از نظارت مبارزه با بلومبرگ کمپین بازدید ساندرز بیش از گزارش های از روسیه دخالت ساندرز می گوید که او در جریان در تلاش برای کمک به مبارزات انتخاباتی بیشتریک اشاره به گزارش هایی که روسیه به دنبال دخالت در اولیه با تقویت Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر