5 کماندوهای ارتش هند کشته همراه LoC در کشمیر

دهلی نو:
پنج کماندوهای متعلق به یک واحد نخبگان ارتش هند کشته شدند بیش از آخر هفته در امتداد خط کنترل در کشمیر پس از بررسی های شدید نزدیک سه ماهه مبارزه با تعداد مساوی از تروریست ها که در حال نفوذ به هند, ارتش هند روز دوشنبه گفت:.

برخورد صورت گرفت در Keran بخش در روز یکشنبه با پنج تروریست کشته شدند.

بدن از کماندوهای و تروریست ها پیدا شد به سختی دو تا سه متر از یکدیگر یک افسر ارتش گفت.

در بیانیه ای در روز دوشنبه ارتش گفت: پنج تروریست کشته شدند در “شدید دست به دست نبرد.”

“ارتش هند راه اندازی یک عمل شجاعانه در LoC (خط کنترل) و درگیر پاکستان-پشتیبانی نفوذی در سه ماهه نبرد سنگین برف بوده کل نفوذ دسته ای از پنج. چهار سرباز تحت فرمان junior سفارش افسر از یکی از حرفه ای ترین Para SF (نیروهای ویژه) واحد بودند heli-کاهش یافته است در نزدیکی LoC پس از اطلاعات در مورد نفوذی دریافت شد” بیانیه ای گفت:.

در حالی که سه نفر از کماندوهای کشته در برخورد دو نفر دیگر بودند که airlifted به یک بیمارستان نظامی.

عملیات رهگیری نفوذی شروع در 1 مارس هنگام گشت زنی نیروهای نظامی گزارش ردپای نزدیکی LoC حصار که تحت پوشش برف افسر ذکر شده در بالا گفت.

ارتش پس از آن به سرعت مستقر جستجو در تیم اما بسیار مشکل زمین و آب و هوای نامساعد مانع از هر گونه تعامل. این زمانی است که بعد از 4 Para (SF) نامیده می شدند و در را بیش از عمل او گفت:.

بر اساس تصاویری از وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین این کماندوها بودند تقبل قایق از آب عبور به نزدیکترین مقر گردان هوایی به عنوان محل قطع شد با توجه به بارش برف سنگین در این منطقه است.

در ساعات اولیه روز شنبه پنج کماندوهای آغاز شد footmarks در برف و چند ساعت بعد به یک کانال آب. کماندوهای تقسیم به دو گروه با یکی از آنها متوجه نیست که آنها در یک کتیبه.

“کامل برف بلوک فرو گرفتن رهبر تیم ملی و دو پیشاهنگی را تمام راه را به این کانال که در آن تروریست ها نشسته بودند… آن منجر به یک چهارم نبرد در تقریبا خالی نقطه محدوده” افسر گفت.

دو کماندوهای در گروه دوم با عجله به ارائه پشتیبانی به همکاران خود که قفل شده بودند در شدید نزدیک سه ماهه مبارزه با تروریست ها است. در متعاقب آن تعامل پنج کماندوهای موفق شد در کشتن تمام نفوذی افسر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>