San Francisco 49ers, تنگ پایان جورج بازیگوش به نظر می رسد در ای اس پی ان اولین بار در صبح روز سه شنبه ارائه پرقدرت دفاع از کارفرمایی جیمی Garoppolo.

پس از روان برای اولین بار میزبان Stephen A. Smith استدلال کرد که Garoppolo شد یک چاره اندیشی موقت در زمینه انباشته 49ers, تیم, بازیگوش را به عقب رانده و با تک صدایی پر از شواهد.

“چگونه است که خود را fault?,” بازیگوش پاسخ داد. “این تقصیر او نیست او در یک تیم خوب با واقعا خوب فوتبال, بازیکنان و سر مربی. او ما را به سوپر باول به طوری که من چه میگویم. این تقصیر او نیست او نیک Bosa, او دارای پنج دور اول D-linemen او ریچارد شرمن در ثانویه است. که تقصیر او نیست.”

49ERS: The 49ers به طور ناگهانی 13th انتخاب در پیش نویس است. چه باید آنها با آن انجام دهید ؟

“او می رود وجود دارد و او با انجام هفته در هفته است. من می خواهم گفت, آگهی های لیگ در سوم پایین در صد. او باعث می اندازد. او برنده ما دو بازی مقابل آریزونا. او برنده ما قوچ بازی در پایان بازی. او برنده در ضربات پنالتی با Drew Brees که به نظر من یکی از بهترین quarterbacks به آن را انجام دهد. منظورم این است که او نشان می دهد تا در هر هفته.”

بازیگوش, آشکارا آماده برای اسمیت تحریکات. نرم افزار کاسه ممکن است در ابتدا برای چنین استدلال: بسیاری از صاحب نظران صرف چند ماه گذشته این استدلال که 49ers شد بهتر جایگزین Garoppolo با 42 ساله تام بردی.

“من تا به حال سهم من از بد نقش بازیگوش رفت. “او فقط بازدید بیشتر به این دلیل که او یک کارفرمایی. او را از حق رای دادن کارفرمایی از سان فرانسیسکو 49ers بنابراین مردم می بینند که بیشتر. و او در معاملات با آن است. او خجالتی نیست و دور از انتقاد.”

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: michael.rosen@sfgate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im