San Francisco 49ers گیرنده امانوئل ساندرز خواهد بود بدون محدودیت رایگان عامل در چند هفته و در زمان به توییتر شنبه به آدرس نگرانی های بیش از سن و سال او. ساندرز خواهد بود 33 وقتی 2020 فصل آغاز می شود.

“این دیوانه چگونه مردم در حفظ و صحبت درباره سن و سال من اما من هنوز پرواز گذشته 23 ساله و تنها 2 گرم سال تمام” او هنوز توییتی. “1 با broncos و یکی با niners. حفظ و بالا آوردن سن و سال من را به خودتان احساس می کنید خوب است اما نگاهی به فیلم است. من هنوز هم بازی در سطح بالا ادامه خواهد داد و برای بازی در سطح بالا تا زمانی که من می خواهم پیش از میلاد قلب من بی اندازه است و من اخلاق کاری به هیچ یک دوم است!”

The 49ers معامله برای ساندرز در وسط 2019 فصل دادن تا سال 2020 دور سوم و دور چهارم انتخاب کنید برای انجام این کار. او گرفتار 36 عبور برای 502 متری در سه touchdowns در 10 بازی برای 49ers و نوبت 33 در ماه مارس است.

“و این است که از یک جای خوب” ساندرز گفت توییتهایی. “من آرزو می کنم هیچ چیز جز عشق و شادی برای همه. فقط فکر می کنم این خنده دار است که مردم در حفظ و آوردن آن را به عنوان اگر آن را یک نقطه معتبر است.”

روز پس از از دست دادن سوپر باول زندگی ساندرز گفت: او را ببینید که چگونه همه چیز لرزش در آژانس رایگان.

“من لذت می برد این فصل,” او گفت:. “من عاشق Niners سازمان, بنابراین ما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. در برخی از نقطه بدیهی است که من به تغییر ذهن من و فکر می کنم در مورد آنچه برای آمدن و دیدن آنچه که اتفاق می افتد. اما همانطور که در حال حاضر من فقط یک زن و شوهر روز به دور از از دست دادن سوپر باول.”

The 49ers سه قریب الوقوع رایگان عوامل توجه داشته باشید در ساندرز دفاعی lineman Arik آرمستد بود و ایمنی رایگان Jimmie بخش است.

با توجه به Spotrac the 49ers تخمین زده می شود فقط 14 میلیون دلار در سال 2020 کلاه فضا اما فضای بیشتر می توان پاک با تغییر ساختار قراردادهای بزرگتر و به طور بالقوه انتشار بارها مجروح Jerick مک کینون و گلابی گودوین.

رایگان آژانس رسما آغاز می شود در مارس 18.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su