49ers’ پیش نویس انتخاب Javon Kinlaw خیلی دیوانه backstory

San Francisco 49ers دور اول انتخاب کنید Javon Kinlaw standout دفاعی مقابله در دانشگاه کارولینای جنوبی, اما حتی شروع به بازی فوتبال بود تا زمانی که او 15 سال.

“این مرد تا به حال هر بازی فوتبال است. او بسیار خام” خود را مربی فوتبال دبیرستان در گوس کریک بالا گفت: چارلستون پست و پیک در سال 2018 است. “اما ما فقط او را زیر بال چرا که او بسیاری پشتیبانی می کند.”

Kinlaw فرستاده شده توسط مادر خود را به زندگی با پدر خود در کارولینای جنوبی در سن 13 سالگی پس از گذراندن بیشتر دوران کودکی خود را بی خانمان در واشنگتن دی سی مادرش Lessa جیمز-Exum که نقل مکان کرد و به دی سی از ترینیداد و توباگو در سال 1995 گفت: واشنگتن پست و ارسال او جوانترین فرزند به زندگی با پدر او یکی از سخت ترین چیزهایی که او تا به حال, اما او تا به حال هیچ انتخاب دیگری.

“این یک قربانی را, اما من فکر کردم این بهترین بود برای او,” او گفت:.

جیمز-Exum تصمیم پس از ساخت و ساز شرکت او کار می کرد برای از دست یک قرارداد و خانه آنها زندگی می کردند شد “غیرقابل سکونت.” او گفت: نوشته است که او و فرزندان او منتقل شده از طریق یک سری از زیرزمین آپارتمان و گاهی اوقات تا به حال هیچ جایی برای اقامت.

“ما واقعا بی خانمان کل زمان ما بود ماندن وجود دارد. ما در آنجا ماند با من دوستان” Kinlaw گفت: پست و پیک. “از تمام کسانی که شرایط من شده است من هنوز هم رویای چیزهایی مانند آن. من نمی خواهم برای رفتن به عقب به موقعیت های شبیه به آن, بنابراین من باید برای ادامه دهم.”

زمانی که Kinlaw نقل مکان به ایالت کارولینای جنوبی او حدودا بین ماندن با پدر خود را در یک متل و با دوستان مدرسه خود را. اما Kinlaw نیست همیشه آن را به مدرسه به عنوان او گفت: پست و پیک حضور خود اغلب بستگی دارد که آیا او می تواند به استطاعت بلیط قطار آن روز.

Kinlaw رو به فوتبال هنگامی که پدر خود را زد به یک غاز کریک دستیار مربی در راهنمایی و رانندگی و ذکر خود را 6’5, 250 پوند 15-year-old son. Kinlaw به این تیم پیوست اما در مواجهه با یک شیب منحنی یادگیری.

“هیچ روش بازی بسیار بالا نمی دانید که چگونه به بازی با تلاش, همه آن چیزهایی که شما می خواهم انتظار از 10 کلاس که واقعا تا به حال بازی” سر مربی چاک Reedy گفت: پست و پیک. “ارعاب زیبا بود اما او تا به حال یک راه طولانی برای رفتن. فوتبال در حال توسعه بود که فردی به او اجازه می دهد به بازی فوتبال بودند عقب مانده…. او لحظات. او هرگز دچار مشکل بود اما او نابالغ و او خواهد پوت ، ما تا به حال افرادی که با او کار می کرد آکادمیک اما او همیشه زندگی خود را به سمت آن است.”

با توجه به این مسائل دانشگاهی, Kinlaw رفت و به تاریخ و کالج در می سی سی پی, قبل از دانشگاه کارولینای جنوبی است. او وارد کالج سر مربی گفت: آن زمان در حالی که برای دریافت Kinlaw به اعتماد مردم است.

“ما سعی می کنید برای توسعه بازیکنان اجتماعی, علمی و ورزشی” استیو باکلی سر مربی در شهرستان جونز Junior College گفت: پست و پیک. “Javon تا به حال یک داستان عالی بود اما آسان نیست. من و او butted سران بسیاری از یک روز و من تا به حال برای قرار دادن من پا به پشت, پس به صحبت می کنند و…او نمی خواهید برای رفتن به سالن مطالعه. او متنفر زمان مدیریت او می خواست به انجام چیزهایی که او می خواست به انجام آنها” باکلی گفت. “ما همه سخت سر اما نقطه عطف بود که Javon آن را داد و متوجه شد که او می تواند به ما اعتماد. من آن را دریافت کنید. من درک می کنم که در آن او شده است که در آن او را از. آن را آسان به اعتماد مردم شما می دانید بسیار کمتر از مردم که شما نمی دانید.”

Kinlaw چپ Jones County تاریخ و کالج برای کارولینای جنوبی پس از فقط یک فصل شد و یک نویسنده در فصل اول خود را. او ثبت 10.5 کیسه بیش از سه سال به عنوان یک استارت کردم و در رادار تیم NFL لطف خود را منحصر به فرد ترکیبی از قدرت و انفجاری. او در سفر طولانی به اوج خود رسید پنج شنبه شب هنگامی که 49ers او را گرفت و با 14th کلی انتخاب در سال 2020 پیش نویس NFL پنج شنبه شب.

شما می توانید جزئیات کامل واشنگتن پست و چارلستون پست و پیک پروفایل اینجا و اینجا.

بیشتر در پیش نویس NFL پوشش:

— 49ers پیش نویس دفاعی مقابله با Javon Kinlaw با 14 انتخاب 2020 پیش نویس NFL

— زندگی: به دنبال هر یک از انتخاب از پیش نویس NFL اولین دور

— اینجا چه 49ers مربی Kyle Shanahan را در خانه پیش نویس NFL اتاق جنگ به نظر می رسد مانند

— توسط NFL کس مسن راجر Goodell در واقع خواندن پیش نویس میدارد کردن شاخص کارت؟: بررسی

— چگونه به جریان پیش نویس NFL

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>