49ers’ Arik آرمستد بود همچنان توییتر دشمنی با Niners ضرب و شتم نویسنده

ما فقط یک هفته به San Francisco 49ers’ 2020 offseason و همه چیز قطعا کمتر و کمتر در مورد واقعی فوتبال است.

هفته گذشته ما تا به حال تمام اخبار در چرخه بی اساس تام بردی حدس و گمان و این آخر هفته گذشته 49ers دفاعی lineman Arik آرمستد بود تصمیم به احیای توییتر مبارزه با Santa Rosa Press Democrat 49ers نویسنده گرانت Cohn.

جنگ آغاز شد و تا روز یکشنبه هفته گذشته زمانی که کوهن از بازنشسته مطبوعات دموکرات نویس لوول Cohn توییتی افکار خود را در آرمستد بود و سیاتل Seahawks پایان دفاعی Jadeveon Clowney — هر دو از آنها را در مجموعه ای برای تبدیل شدن به رایگان عوامل در ماه مارس است.

“اگر Arik آرمستد بود و Jadeveon Clowney هزینه همان 49ers باید ثبت نام Clowney,” کوهن نوشت. “تصور کنید که او در کنار Bosa, Buckner و فورد است.”

یک Clowney امضای بعید به نظر می رسد از آنجا که 49ers در حال حاضر بطور دنج قرار گرفتن در برابر حقوق و دستمزد کلاه و منابع قابل توجه سرمایه گذاری در لبه حمله کننده موقعیت در دی فورد و نیک Bosa. آرمستد بود که در حال آمدن است خاموش 10-کیسه های نجومی و مدرج کردن به عنوان 49ers ” بهترین اجرای مدافع هر طرفدار فوتبال تمرکز قابل پیش بینی بود ناراضی کوهن را صدای جیر جیر.

“اگر می دانستم فوتبال و نحوه ساخت یک تیم شما می خواهم به کار در مقابل دفتر یک تیم NFL به جای هر چه با شما تماس خودتان” او توییتی در Cohn. “تصور کنید که.”

تنش پختند پایین تا روز یکشنبه هنگامی که آرمستد بود ظاهرا کشف یک ویدئو قدیمی از Cohn را پیش بینی برای 49ers’ 2019 فصل و توییتی آن را.

“خب من پروژه آنها در حال رفتن به رفتن 6-10,” کوهن می گوید در این ویدئو. “پس راه من از آن است که من اعتماد به نفس ندارد که سازمان آنها در حال رفتن در مسیر درست است. اگر شما به افراد در سازمان خصوصی آنها به شما بگویم که آنها در حال رفتن به یک سال است که این خود در سال است. آنها در حال رفتن به برنده 10, 11, 12, بازی رفتن به پلی آف و ایجاد سر و صدا. من باور نمی کنم.”

آرمستد بود توییتی تصویری از Cohn پیش بینی با عنوان “[دلقک emoji] نفرت خیلی مایل احمق خود پیش بینی در آمد درست است. یک آن را همه می دانیم که اشتباه است و اکثریت از آن زمان. بدتر @grantcohn.”

همه چیز spiraled از کنترل خارج و از آنجا که دیگر نویسنده است که همچنین دارای یک تاریخچه از تحریک آرمستد بود در توییتر آمد به Cohn دفاع و آرمستد بود آنها را به نام “2 دانشگاه علوم پزشکی مشهد در یک غلاف.”

دفاعی lineman بعد توضیح داد که چرا او در زمان نبرد کوهن در توییتر.

“من واقعا نمی mad,” او نوشت. “من فقط امروز وقت آن offseason.”

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de