49 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در Telangana, 34 در آندرا روز چهارشنبه

حیدرآباد: در ادامه یک روند رو به بالا, Telangana گزارش 49 موارد جدید از رمان coronavirus (covid-19 روز شنبه خود با دولت را شمارش افزایش به 453. در همسایه ایالت آندرا پرادش و همچنین تعداد covid-19 مورد افزایش به 348 در همان روز پس از 34 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای ویروس.

روز شنبه, Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender گفت که وجود دارد 500-نمونه های عجیب و غریب از مردم که با حضور در جماعت مذهبی در مرکز Niamuddin در دهلی نو در ماه گذشته که تست خواهد شد در یک یا دو روز و گفت که او مطمئن است که تعداد covid-19 نفر در دولت را کاهش دهد و پس از این خوشه به طور کامل تست شده و قرنطینه.

حداقل بیش از 600 نفر از Telangana در جلسه حضور داشتند.

“از کل (453) موارد حدود 200 نفر از آنها از کسانی که در جلسه حضور داشتند در دهلی نو در حالی که یکی دیگر از 170 از مخاطبین خود را” Rajender گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. او اضافه کرد که بسیاری از افرادی که در قرنطینه (شده است پس از چند هفته گذشته) انجام خواهد شد با وقت خود را در انزوا است و افزود: peopled مرتبط با مرکز Nizamuddin که تست مثبت خواهد بود در انزوا تا پایان ماه آوریل است.

در AP وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در روز چهارشنبه راه اندازی تست کیت برای covid-19 ساخته شده توسط آندرا پرادش MedTech منطقه (AMTZ) پزشکی, تجهیزات تولیدی منطقه. دولت اعلام کرد که AMTZ شروع به ساخت 2,000 کیت هر روز با هدف ساخت دولت نه تنها خودکفا بلکه یک تامین کننده در کشور است. ظرفیت افزایش خواهد یافت به 25000 واحد در هر dat به تدریج گفت: آزادی مطبوعات.

در میان همه AP به 13 منطقه بیشترین تعداد covid-19 بيمار گزارش شده از Kurnool (75) پس گنٹور (49) و Nellore (48) در مقام سوم. یک روز قبل از آن در 7 آوریل 11 مورد جدید گزارش شده از AP بود که بسیار کمتر از نظر تعداد مطلق نسبت به دو هفته گذشته (زمانی که تعداد موارد شات از بیش به تقریبا در یک دوره کوتاه از زمان).

تا کنون از مجموع 453 افرادی که آلوده شده اند با covid-19, 397 نفر در حال حاضر تحت درمان در حالی که 45 نفر مرخص شده (پس از بهبودی) و 11 نفر دیگر فوت کرده اند با توجه به این ویروس است.

در AP, از مجموع 348 covid-19 مثبت چهار نفر فوت کرده اند و تا کنون شش بیماران مرخص شده بعد از بهبود. در بسیاری از موارد در هر دو تلوگو متحده مرتبط هستند افرادی که با حضور در مرکز Nizamuddin (بیش از 1500 نفر از دو تلوگو متحده).

در اوایل این هفته, Telangana وزیر K. Chandrahsekhar رائو (KCR) در اعتراض به نخست وزیر نارندرا مودی به گسترش مستند تحمیلی در سراسر کشور توسط یک و یا دو هفته در این ماه شامل گسترش covid-19. KCR اظهار داشت که این تنها راه حل برای جلوگیری از این ویروس را گسترش در دولت اضافه شده است که تمام آزمون در کسانی که حضور داشتند جماعت در مرکز Nizamuddin انجام خواهد شد پنج شنبه.

این Telangana دولت در روز چهارشنبه نیز ممنوع تف از پان و یا هر گونه دیگر توتون و تنباکو جویدنی یا غیر توتون و تنباکو و مواد مخدر در اماکن عمومی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>