48 ساعته بان کی مون در اخبار کانال ها را بالا می برد طوفان سیاسی در کرالا

بنگلور: کرالا اخبار رسانه ای شد برای یک شوک در شب جمعه به عنوان دولت مرکزی را ممنوع اعلام کرده است دو نفر از دولت پربیننده ترین اخبار کانال های Asianet اخبار و رسانه ها, یک, بیش از پوشش خود را از شورش های اخیر در شرق دهلی نو است.

این ممنوعیت برای 48 ساعت موثر از 7.30 بعد از ظهر روز جمعه است و بر اساس گفته پخش گزارش های انتقادی در این درگیری ها که به کشته شدن 53 علیه دولت مرکزی آن مربی سازمان Rashtriya Swayamsevak Sangh و یا آر اس اس پلیس دهلی و در میان دیگران جانبداری نسبت به یک جامعه خاص در حالی که برجسته در حمله به اماکن عبادت.

که احتمالا اولین از نوع خود سانسوری بیش از دولت های تلویزیونی, اخبار, بان کی مون آمده است در زیر آتش سنگین از ضد BJP منتقدان در کرالا که در آن Bharatiya Janata Party هرگز قادر به گرفتن یک صندلی مجلس و سخت در تلاش است برای تغییر سرنوشت.

Asianet News ترویج توسط BJP MP و رسانه بارون Rajeev Chandrashekar و رسانه ها یکی از تلویزیون بازوی Madhyamam پخش محدود یک روزنامه گروه در نظر گرفته شده به عنوان یک سخنگوی, Jamaat-e-Islami در کرالا است.

M. G. Radhakrishnan به سردبیر Asianet News, کاهش یافته است به نظر در توسعه هنگامی که تماس گرفتم اما گفت که آنها “رندانه در مورد این ممنوعیت تنها لحظاتی قبل از آن به وجود آمد”. نعناع می تواند یک نظر فوری از رسانه ها یکی است.

اطلاعات و نشرات وزارت معارف گفت که هر دو کانال اخبار نقض کابل شبکه تلویزیونی قوانین 1994 فراهم می کند که در میان چیزهای دیگر است که “هیچ برنامه باید انجام خدمات کابل که حمله در ادیان و جوامع و یا تصاویر یا کلمات تحقیر از گروه های مذهبی یا که ترویج نگرش جمعی”.

سفارش لیست یک سری از گفته های التهابی گزارش را از کانال های خبری که منتقدان می گویند تنها انتقادی از مرکز رسیدگی به اعتراضات. آن ایالت که یک گزارش از روابط عمومی Soni از Asianet News اظهارات مانند پلیس دهلی بودند قطع تماشاگران هنگامی که تظاهر کنندگان به آتش کشیده مساجد در Jaffrabad و Maujpur. در مورد رسانه ها یکی از آن گفت: آن خبرنگار Hassanul البناء اظهارات مانند “خرابکاری اخراج در یک ضد شهروندی متمم قانون 2019 (CAA) اعتراض سایت از یک پشت بام از 2pm به 9 pm”.

هر دو کانال داده شد نمایشگاه اعلامیه در 28 فوریه آن اضافه شده که در آن آنها در دفاع از خود را در گزارش زیر رایگان سخنرانی agruments و حتی با اشاره به برخی اتهام واقعی اشتباه در اطلاع.

رسانه ها یک گفت: در پاسخ به: “اطلاع بیان کرد زمان برنامه تلویزیونی از اخبار در سوال این است که درست نیست. در حقایق اطلاع می گوید که در زمان حادثه در 00:03 am. در واقع وجود دارد یک شکست تجاری از 00:29 00:32 بعد از آن وجود دارد ثبت برنامه “آخر هفته سعودی”.

با این حال در این گزارش در سوال آن را در دفاع از پوشش و گفت: “آن است, تصریح کرد که اخبار و گزارش برنامه تلویزیونی توسط رسانه ها یکی در مورد این حادثه که اتفاق افتاده در شمال شرق دهلی را تشکیل هر گونه نقض قانون L994 است و قانونی پذیرفته وظیفه رسانه ها در ماده 19 (1) (a) به عنوان خوانده شده با ماده 15(2) قانون اساسی از هند به لب گنده بررسی و گزارش, اخبار, راستی و درستی است.”

هر دو کانال شناخته شده برای خود را تهاجمی گزارش سبک و اغلب موثر گزارش های تحقیقی. Asianet News خصوص اتحاد irked هر دو سمت چپ و گروه های جناح راست در کرالا است. چپ دولت وزیر در کرالا Pinarayi Vijayan است داده شده مصاحبه به کانال سر پس از به قدرت رسیدن در سال 2016 دیده می شود به عنوان یک نتیجه منفی آن داستان در حزب و دولت است. در سال 2015 بی جی پی در کرالا تحریم کانال برای یک دوره کوتاه با استناد به داستانهای منفی در مورد این حزب و رهبران آن است.

این عمل در برابر کانال های طوفان بزرگ از انتقاد علیه BJP در کرالا اخبار-سنگین دولت با حداقل هفت کانال های خبری. رهبران هر دو حزب حاکم کمونیست هند (مارکسیست) و یا CPM و اصلی مخالفت کنگره همراه با روزنامه نگاران و دیگران در رسانه ها برادری آمده اند به شدت در برابر توسعه است. “از جمله سفارشات و نه مطلوب در یک دموکراسی است. دولت مرکزی را عمل فاشیستی” گفت CPM کرالا دبیر Kodiyeri Balakrishnan.

“دولت خواستار سکوت و مجموع تبعیت. مردم می توانند تصمیم بگیرند که چگونه به واکنش در برابر این. مردم تصمیم خواهد گرفت” گفت: کنگره قانونگذار V. T. Balram در Facebook post.

BJP کرالا رئیس K. Surendran استقبال از این اقدام است. “جمعی شورش در سرمایه های ملی باید گزارش شده با نهایت مهار و حکمت او گفت:” در یک Facebook post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>