43 جدید covid-19 موارد در Telangana

حیدرآباد:
Coronavirus (covid-19) در موارد Telangana در ادامه به افزایش به 43 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در شنبه, گرفتن دولت در مجموع شمارش به 809. وجود دارد اما هیچ جدید مرگ و میر ثبت شده است. آخرین موارد در دولت گزارش شده از حیدرآباد و مناطق گدول, Sircilla, Ranga Reddy و نلگندا.

با توجه به بولتن از دولت وجود دارد که در مجموع 605 فعال covid-19 موارد در Telangana. یک روز پیش از آن در روز جمعه 66 نفر تست مثبت برای این ویروس در دولت است. دولت شده است به طور مداوم گزارش شماره های بالا بیش از پنج روز گذشته با 278 موارد گزارش پس از 13 مارس. همانطور که در حال حاضر در مجموع 186 مردم را بهبود پس از درد و رنج از covid-19 و 18 نفر فوت کرده اند و تا کنون پس از مبتلا به ویروس است.

آخرین توسعه تنها اوضاع را سخت تر برای دولت است که امید به پهن کردن منحنی (عبارت استفاده می شود به نشان می دهد موارد کاهش) ویروس. حاوی ویروس دولت نیز تاسیس 209 خوشه که در آن مهار مناطق تعیین شده است تا برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.

دولت وزیر بهداشت Eatala Rajender در اوایل این هفته نیز تصریح کرد که در بسیاری از موارد در دولت مرتبط هستند افرادی که با حضور در جماعت مذهبی بود که توسط سازمان Tablighi Jamat فرقه (از اسلام) در مرکز Nizamudin ماه گذشته. Rajender اضافه شده که برخی از آنها و مخاطبین خود هستند و نه اطلاع رسانی به مقامات رغم درخواست های مکرر.

روز شنبه وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) دستور مقامات مربوطه به ادامه اجرای روش های گرفته شده تا برای جلوگیری از گسترش covid-19 و اطمینان حاصل شود که هیچ کس رنج می برد به دلیل گرسنگی در طول مستند دوره در دولت است.

“فقیر باید رنج می برند نیست با توجه به مستند و آنها باید در صورت هر گونه مشکل. این دلیلی است که چرا دولت عرضه برنج و پول نقد به جیره cardholders. شناسایی روزانه شروط کارگران اگر هر و گسترش کمک به آنها. کشاورزی برنامه باید انجام شود آن را به عنوان” KCR گفت: در بیانیه ای از دفتر خود را.

پیش بینی آب و هوای اقتصادی سخت پیش رو در نظر قفل کردن KCR نیز ماه گذشته اعلام کرد حقوق و دستمزد-کاهش 75% برای خود دولت MLAs, MLCs دولت شرکت رؤسا و نمایندگان محلی دیگر بدن. پرداخت و برش نیز تمدید شده است به IAS/IPS/IFS و دیگر چنین مرکزی خدمات دولت از افسران که خود را حقوق پایین آمدن 60%, در حالی که بسیاری از دولت کارکنان دولت (و همچنین بازنشستگان) را ببینید حقوق خود را نصف شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>