40 جدید Covid-19 موارد گزارش شده در Telangana, دولت را شمارش می رسد 404

حیدرآباد: تعداد coronavirus (Covid-19) در موارد Telangana ادامه داد: به شلیک کردن به عنوان 40 نفر پیدا شد به این ویروس در روز سه شنبه با در نظر گرفتن مجموع به 404 در دولت است.

یازده موارد مثبت گزارش شده در همسایه ایالت آندرا پرادش در روز سه شنبه با دولت چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 314.

این حیدرآباد پلیس همچنین رزرو شش مالزی اتباع تحت اعمال مختلف برای گزارش خود به محل (و به صورت قرنطینه) شدند و به جای پیدا پنهان شده در یک مسجد.

در Telangana تا کنون از مجموع 404 افرادی که آلوده شده اند با Covid-19, 348 نفر در حال حاضر تحت درمان در حالی که 45 نفر مرخص شده (پس از بهبودی) و 11 نفر دیگر فوت کرده اند با توجه به این ویروس است.

در AP, از مجموع 314 Covid-19 مثبت چهار نفر فوت کرده اند و تا کنون شش بیماران مرخص شده بعد از بهبود. در بسیاری از موارد در هر دو تلوگو متحده مرتبط هستند به افرادی که حضور داشتند (و اولیه خود را تماس با ما) مذهبی جماعت برگزار شده توسط Tablighi Jamat در مرکز Nizamuddin در اغذیه فروشی در ماه مارس است.

یک روز قبل از آن در آوریل 6, Telangana وزیر K. چاندراسکار رائو (KCR) در اعتراض به نخست وزیر نارندرا مودی به گسترش مستند تحمیلی در سراسر کشور توسط یک و یا دو هفته در این ماه شامل گسترش Covid-19. KCR اظهار داشت که این تنها راه حل برای جلوگیری از ویروس’ گسترش در دولت اضافه شده است که تمام آزمون در کسانی که حضور داشتند جماعت در مرکز Nizamuddin انجام خواهد شد پنج شنبه.

در هر دو AP و Telangana پلیس و وزارت بهداشت مقامات ترسیم حداقل بیش از 1500 نفر شرکت کرده بودند جماعت مذهبی و مخاطبین خود را به عنوان به خوبی در طول چند هفته گذشته. هر دو دولت خواسته اند که شرکت کنندگان به جلو آمده و گزارش خود را به مقامات دولتی به طوری که در مورد آنها آلوده به این ویروس آلوده دیگران از طریق آنها.

در ضمن در حیدرآباد یک مورد ثبت شده در برابر شش مالزی اتباع توسط تپه Banjara پلیس برای گزارش خود به پلیس و به جای پنهان شدن در یک مسجد در Toli Chowki منطقه است. یک مورد ثبت شده توسط تپه Banjara پلیس در برابر شش اتباع مالزی در زیر بخش هایی از مدیریت بحران, عمل, بیماری های همه گیر عمل می کنند خارجی ها عمل می کنند و قانون مجازات اسلامی در برابر آنها.

شش اتباع خارجی آمده بود به این شهر در ماه مارس با ویزای توریستی و همراه با دیگران رفته بود برای حضور در جماعت در Nizamuddin مرکز در دهلی نو پس از آن که آنها بازگشت به حیدرآباد. یک مقام رسمی از تپه Banjara ایستگاه پلیس که نمی خواهید به نقل گفت که متهمان نیز نقض قوانین ویزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>