3M مدیر عامل دفاع شرکت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن tweet: ‘ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم’

3M مدیر عامل مایک روم روز جمعه تأکید کرد که این شرکت تولیدی است که انجام همه آن را می تواند به تولید هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی در میان شیوع کروناویروس پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشتر پاره پاره عملکرد این شرکت در توییتر پنج شنبه شب.

“این ایده که 3M انجام نشده و همه آن را می تواند به مبارزه با قیمت-درآوردن و غیر مجاز فروش پوچ است. روایت ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداکثر رساندن تحویل ماسک در کشور ما هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت” روم با سی ان ان گفت. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداکثر رساندن تلاش های ما برای مبارزه با COVID-19 و برای حمایت از سلامت کارگران در آمریکا”

رومی گفت که 3M حال افزایش تولید آن توسط میلیون ها نفر و که آن را در حال حاضر خالص واردات به کشور است.

در صدای جیر جیر خود را روز شنبه تهمت لعنتی 3M هشدار داد که شرکت “را در یک قیمت به پرداخت” ظاهری نشان می دهد که 3M شد و عقب مانده در تولید. در اوایل روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او در حال گسترش دفاع قانون حفاظت برای کمک به تولید به دست آوردن مواد مورد نیاز برای هواکش.

روم اضافه شده است که این شرکت مشتاق همکاری با دولت خواهد بود و مطابق با DPA اشاره کرد که 3M برنامه ریزی شده در دو برابر تولید آن در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>