حیدرآباد: ;

مرگ یک کوروناویروس (Covid-19) بیمار در حیدرآباد در شب سه شنبه به پایان رسید در خشونت زمانی که مرحوم برادر که همچنین یک Covid-19 مثبت بیمار, تجاوز یک پزشک در دولت-اجرای بیمارستان گاندی.vThe بیمارستان اصلی مرکز برای درمان این بیماری در Telangana که در آن هر دو بستری شد. در چهارشنبه, 30 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در نظر گرفتن مجموع به 129 در Telangana و دو Covid-19 مثبت مردم نیز درگذشت.

به گفته دکتر Shravan کومار سرپرست گاندی بیمارستان 39 ساله که در حمله به دکتر شده بود بستری در بیمارستان سه روز پیش. حمله صورت گرفت بین 6:30 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر خود را برادر گفته می شود که حدود 49 سال مرده بود به علت عوارض پس از او پذیرفته شد در یک وضعیت بحرانی در وهله اول.

حمله به دکتر ایجاد یک وضعیت تنش در بیمارستان گاندی که باعث حیدرآباد شهرستان کمیسر پلیس Anjani کومار برای رسیدن به وجود دارد برای دریافت وضعیت تحت کنترل است. کومار پیشنهاد داشتن تنها دو نقطه ورود به بیمارستان و اجازه نمی دهد کسی به جز بیماران به ساختمان اصلی است. علاوه بر امنیت بیشتر از پلیس شهرستان نیز انتظار می رود پس از این حادثه. یک مورد ثبت شده بود در برابر 39 ساله.

یک روز پیش از آن در روز سه شنبه, 15 مثبت موارد مرتبط Nizamuddin جماعت (سازماندهی شده توسط Tablighi Jamaat فرقه از اسلام در یک مسجد در Nizamuddin منطقه) در دهلی نو گزارش شد در Telangana. در مجموع نه نفر کشته شده اند و درد و رنج از Covid-19 در Telangana.

در ضمن در همسایه ایالت آندرا پرادش متناوب 67 جدید Covid-19 موارد گزارش شده در چهارشنبه با مجموع شمارش ایستاده در 111. تقریبا همه موارد مربوط به Nizamuddin جماعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im