3 تازه موارد یکی بیشتر تسلیم به covid-19 در کارناتاکا

بنگلور:
45 سال, زن مقیم بنگلور درگذشت با توجه به covid-19 ساخت 19 مصدوم در کارناتاکا.

متوفی که در بیمارستان بستری شد در 24 آوریل تا به حال شکایت از عفونت تنفسی, تاریخ, پنومونی, دیابت و سل با توجه به بولتن روزانه از کارناتاکا در بخش بهداشت و درمان.

سه نفر تست مثبت پنج دولت شمارش به 503 که شامل دو از Kalaburagi و یکی از Dakshina کانادا. تعداد کم موارد به دنبال یک الگوی قابل پیش بینی است که در آن کمتر از حد معمول مثبت گزارش شده در روزهای یکشنبه.

از 503 covid-19 موارد گزارش شده تا کنون 182 بهبود یافته اند که برگ 302 فعال موارد در دولت است.

این اعداد پایین تر می آید یک روز پیش از نخست وزیر نارندرا مودی را از ملاقات با رئیس وزرای خارجه همه کشورها به بورس از بحران در کشور است.

چندین ایالت از جمله کارناتاکا باید بخشی از لغو محدودیت بسته به ارزیابی خود از وضعیت. B. S. Yediyurappa رهبری دولت معاف است فعالیت های ساخت و ساز کشاورزی, موتور, مکانیک, ثابت, سرو بستنی در میان چند دسته دیگر از کسب و کار به بازگشایی و به آرامی شروع مجدد کار پس از یک ماه از مستند که آورده بود برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

بنگلور شهری حساب 71 فعال مورد از مجموع 133 ثبت شده تا کنون به دنبال 51 فعال موارد در Mysuru, 47 در Belagavi, 37 در ویجیپورا و 27 در Kalaburagi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>