27 درصد از آمریکایی ها در نظرسنجی جدید دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مرد از ایمان

کمی بیش از یک چهارم از آمریکایی ها در مورد سوال در یک نظرسنجی جدید گفت: آنها دیدن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر جورج W. بوش برای حمایت خود را: ‘افتخار’ تهمت جونیور مغولستان سفر شکار هزینه K در سرویس مخفی حفاظت بیشتر به عنوان یک مرد از ایمان است.

این سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده صبح روز چهارشنبه دریافتند که 27 درصد از پاسخ دهندگان تا حدودی و یا به شدت موافقم که تهمت مذهبی است در مقایسه با 55 درصد که تا حدودی و یا به شدت مخالف است.

به آرامی بیش از یک سوم از خود-شناسایی مسیحیان دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مذهبی نظرسنجی اشاره کرد در حالی که نیمی می گویند او نیست.

تبلیغات

چهل درصد از پروتستان های انجیلی همچنین توافق کردند که تهمت مردی بود از ایمان در حالی که 33 درصد مخالف.

در مجموع 23 درصد از کاتولیک ها و 18 درصد از مستقل پشتیبانی بیانیه ای که تهمت مذهبی است.

تنها تعدادی از ایدئولوژیک محافظه کاران — 55 درصد — و خواهان — 60 درصد — گفت: آنها دیدن رئیس جمهور به عنوان مذهبی است.

این نظرسنجی در نظر گرفته شد پس از بازدید دو مذهبی مقصد در هفته گذشته از جمله کاتولیک در حرم و سنت جان کلیسای اسقفی در واشنگتن در سنت جان او مطرح شده برای عکس ها با یک کتاب مقدس پس از معترضان به زور برداشته از میدان لافایت در مقابل کاخ سفید است.

“حتی پس از تقریبا 3 در 4 رای دهندگان را دیدم پوشش جمهور تهمت عکس op در سنت جان کلیسای اسقفی در هفته گذشته تنها در حدود 1 در 4 باور او مذهبی” صبح مشورت معاون رئیس جمهور تایلر سینکلر گفت: با توجه به سیاست.

سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی نظر سنجی سال 1992 ثبت نام رای دهندگان بین ماه های ژوئن 6 و 7. حاشیه خطا به میزان 2 درصد است.

رئیس جمهور نظرسنجی شماره افتاده اند در ماه های اخیر به عنوان او مواجه شده محکومیت خود را برای دست زدن به coronavirus همه گیر و اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

بخش عمومی دین موسسه تحقیقات موجود در آمار منتشر شده در هفته گذشته است که تهمت دیدم 12-نقطه قطره در favorability در میان سفید کاتولیک و 20 درصد کاهش در میان پروتستان رای دهندگان از مارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>