27 تست مثبت برای covid-19 در Telangana, یک تسلیم به مرگ

حیدرآباد:
بیست و هفت نفر تست مثبت برای کوروناویروس (covid-19) در Telangana در پنج شنبه, گرفتن دولت در مجموع موارد به 970. وزیر بهداشت Eatala Rajender همچنین گفت که 58 بيمار بعد از درمان مرخص شده و اضافه شده است که یک فرد نیز شکست به این ویروس در این دولت در همان روز.

تا کنون در Telangana, 25 نفر کشته شده اند با توجه به covid-19 حالی که 252 نفر بهبود یافته اند. Rajender در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه گفت که دولت در حال انجام بهترین خود را برای پایین آوردن میزان مرگ و میر. “نرخ مرگ و میر برای covid-19 در هند است 3.18% و آن را 2.6 درصد در Telangana. ما نه آزمایشگاه که در حال کار در نوسان کامل و در حال انجام 1540 آزمون در روز است. دولت نیز چهار لاخ PPE کیت در دسترس,” او اضافه شده است.

در حال حاضر 693 نفر در حال حاضر تحت درمان covid-19 در دولت-اجرای بیمارستان گاندی است که تبدیل به یک covidi-19 تنها مرکز درمان. از 27 مورد جدید تشخیص داده امروز, 13 شد از این بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت منطقه در حالی که 10 نفر از گدول منطقه. Rajender افزود که دولت امیدوار به دریافت مجوز برای پلاسما درمانی به زودی.

یک روز قبل از آن وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) امیدوار بود که covid-19 گسترش ممکن است نشان می دهد رکود در دولت به دلیل اجرای دقیق این مستند و شامل کسانی که آلوده شده اند با دولت است. مقامات مطلع او که به شدت از موارد جدید می تواند در روزهای آینده. “ما را شناسایی کرده اند تمام کسانی که coronavirus. ما آماده یک تماس لیست از کسانی که در تماس با این افراد و انجام آزمایش بر روی آنها. با این کار ما رو برآورد که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد و دولت با کروناویروس و در چه مکان” گفت: در بیانیه ای که از دفتر خود را.

در 21 آوریل 56 نفر تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19 در Telangana در حالی که در هفته گذشته حدود 300-موارد عجیب و غریب شده بود شناسایی شده است. این GHMC نیز راه اندازی متمرکز همراه است و خواسته اهدا کنندگان به تحویل مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری به مقامات مقامات متوجه شده اند که جمعیت شده بود جمع آوری در طول توزیع مواد غذایی در سراسر شهرستان. در حیدرآباد و مناطق اطراف آن بیش از 150 مهار مناطق راه اندازی شده که حاوی ویروس است.

هفته گذشته وزیر KCR نیز اعلام کرد که در حال انجام قفل کردن ادامه خواهد داد تا 7 ممکن است به جای 3 ممکن است. با این که حدود دو هفته از رمضان خواهد شد بی سر و صدا این سال است. بابا Fasiuddin معاون شهردار GHMC به دادگاه تجدید نظر به جامعه مسلمان را در روز دوشنبه به انجام نماز در خانه و تنها خواسته آنها را به جمع آوری تعداد زیادی در آن نیست.

به طور معمول در رمضان, GHMC مقامات همراه با مسئولان برق گروه و هیئت مدیره آب انجام وظایف مختلف برای رسیدگی به lakhs از مردم که بازدید از شهر قدیمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>