Abatch از 263 سرخپوستان رشته در ایتالیا وارد دهلی نو روز یکشنبه صبح در نظر گرفتن تعداد کسانی که تخلیه از بدترین کشورهای متاثر از شیوع کروناویروس به تقریبا 2000 با توجه به دولت هند.

این گروه متشکل از عمدتا دانش آموزان تقبل قایق از آب عبور یک هوایی هند پرواز گفت: یک هندی رسمی. در هنگام ورود این گروه اکران شد برای Covid-19 علائم و انتقال به انزوا تسهیلات اجرا شده توسط هند و تبت پلیس مرزی در نزدیکی دهلی نو است. تا کنون هند تخلیه اتباع خود از چین و ژاپن و ایران علاوه بر ایتالیا.

ایتالیا شده است بدترین آسیب دیده با توجه به Covid-19 همه گیر فراتر چین که در آن سارس-CoV2 ویروس است که باعث این بیماری برای اولین بار ظاهر در ماه دسامبر. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد ایتالیا تا به حال تقریبا 54,000 افراد آلوده و نزدیک به 5000 مرگ در روز یکشنبه. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده بیش از 13000 زندگی می کند و بیش از آلوده 316,000 مردم در 169 کشور/مناطق.

در هند تعداد مرگ و میر هفت رسید روز یکشنبه با تعدادی از عفونت در 396. هند مشاهده شد یک روز از “janata مقررات منع رفت و آمد” یا شهروند-led اجتماعی فاصله heeding تماس با نخست وزیر نارندرا مودی به دستگیری حرکت Covid-19 عفونت در سراسر کشور است.

هند راه اندازی یک مرکز سلامتی در یکی از دو مکان بدترین متاثر از شیوع کروناویروس در ایران به مراقبت از اتباع خود که دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 اما نشده اند به خانه آورده. این مرکز در قم, جنوب تهران, است سرنشین دار توسط دانشجو داوطلبان ایرانی و پزشکی پرسنل سفارت هند در ایران گفت: در توییتر پست در روز پنج شنبه.

هند سفارت و ماموریت خود را در جنوب ایران در شهرستان بندر بندر عباس “را آغاز کرده اند تهیه ملزومات ~1000 #ماهیگیر هندی از Tamil Nadu در گجرات و کرالا در ایران در استان های جنوبی بوشهر & هرمزگان گفت:” سفارت در یک پست جداگانه در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net