26 سازندگان مواد مخدر متهم از تثبیت قیمت در generics

به طور کلی وکیل از تقریبا هر ایالت در ایالات متحده ثبت یک طرح دعوی در دادگاه با هدف قرار دادن 26 تولید کنندگان مواد مخدر در چهارشنبه آنها را متهم به توطئه برای افزایش قیمت در داروهای ژنریک استفاده شده توسط میلیون ها نفر.

طرح دعوی در دادگاه که همچنین به نام های واشنگتن و چندین مناطق ایالات متحده به عنوان شاکیان متهم به شرکت در تثبیت قیمت ها در طیف گسترده ای از مواد مخدر از محبوب atttention-deficit/hyperactivity disorder (ADHD) دارو ریتالین به دیگران به معنای درمان آکنه.

چندین بزرگتر تولید کنندگان به نام در کت و شلوار از جمله Pfizer نوارتیس و Mylan رد ادعای غیر قانونی تثبیت قیمت در اظهاراتی به رادیو فردا. یک سخنگوی نوارتیس گفت که با وجود حل و فصل بزرگ این شرکت پرداخت می شود با وزارت دادگستری در مارس شواهد “آیا[es] نه حمایت گسترده سیستمیک توطئه ایالات متحده ادعا می کنند.”

تبلیغات

عظیم 543-صفحه دعوی در دادگاه واصل شده است در کانکتیکات و همچنین نام 10 مدیران در این شرکت به عنوان فردی متهمان متهم از ارتکاب این طرح است. بین سال های 2009 و سال 2016 شرکت ظاهرا ساخته شده راز موافقت نامه برای رانندگی کردن رقابت در داروهای ژنریک در حالی که به طور همزمان افزایش قیمت.

“این ژنریک تولید کنندگان مواد مخدر مرتکب یک چند میلیارد دلاری تقلب در آمریکا تا سیستمی که آن را لمس کرده است تقریبا هر مصرف کننده از محصولات موضعی. از طریق تماس های تلفنی, پیام های متنی, ایمیل, شرکت, کنوانسیون و دنج شام احزاب ژنریک دارویی مدیران در ثابت ارتباطات تبانی برای تثبیت قیمت و جلوگیری از رقابت به عنوان اینکه آن را به یک استاندارد دوره از کسب و کار” کنتیکت دادستان کل ویلیام تانگ (D) در بیانیه ای گفت.

‘مورد ما ساخته شده است در سخت شواهد از چند همکاری شاهد میلیون ها نفر از سوابق و همزمان اشاره می کند که رنگ غیر قابل انکار تصویر از بزرگترین داخلی کارتل های شرکت های بزرگ در تاریخ ملت ما. ما تحقیقات در حال انجام است و در حال گسترش است و ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که رقابت دوباره بازسازی شده است و کسانی که مسئول برگزار می شود به طور کامل پاسخگو” او ادامه داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>