25 سفرای خارجی تور کشمیر برای ارزیابی وضعیت در منطقه

دوم دسته ای از 25 سفرای خارجی وارد در سرینگر روز چهارشنبه در یک دولت تسهیل دو روز سفر با هدف آشنایی آنها با این وضعیت در کشمیر.

این سفر کمک خواهد کرد که دیپلمات های ارزیابی برای خود اوضاع در کشمیر است که دیده می شود محدودیت هایی در ارتباطات و جنبش مردم علاوه بر بازداشت کلیدی رهبران سیاسی بعد از مجلس لغو آن وضعیت ویژه در ماه اوت است.

این دیپلمات از کشور از جمله فرانسه و آلمان و افغانستان و کانادا و ازبکستان می تواند یک برنامه ریزی سفر به Baramulla به دلیل آب و هوای بد, دولت, مقامات گفت. اما آنها ملاقات اعضای کشمیر و تجارت به جامعه در سرینگر.

این می آید پیش از سفر به اروپا با وزیر خارجه S. Jaishankar اواخر این هفته و هند و اروپایی در اجلاس سران اتحادیه اروپا در ماه مارس که نارندرا نخست وزیر است و انتظار می رود به سفر به بروکسل.

“ما (25 سفرای خارجی) در حال تعامل با تجار و بازرگانان & کارآفرینان در سرینگر در مورد وضعیت کسب و کار و گردشگری در J&K در حاشیه سفر ما به این دره زیبا” افغانستان کاردار Tahir Qadiry گفت در توییتر.

گزارش های خبری به نقل از سفیر Walter J. ویلانوا عنوان کرد و گفت که آن را بیش از حد به زودی به ارزیابی خود از وضعیت در کشمیر.

دیپلمات ها دیدار خواهد کرد “نمایندگان جامعه مدنی از جمله جوانان از های مختلف قومی و مذهبی و اجتماعی و اقتصادی جوامع محلی کسب و کار و رهبران سیاسی مدنی دولت و نمایندگان رسانه های جریان اصلی. آنها را نیز دریافت جلسه در مورد توسعه برنامه های در حال اجرا, دریافت ارزیابی وضعیت امنیتی و شاهد برای خود مترقی عادی شدن وضعیت” وزارت امور خارجه گفت:.

بازدید از نمایندگان می آید پس از دهلی نو نورد برخی از محدودیت در ارتباطات از جمله خدمات تلفن همراه و خدمات پیام رسانی و همچنین خدمات اینترنت از طریق تلفن همراه.

جامعه بین المللی تا حد زیادی توافق با هند بر نیاز به توسعه در این منطقه اما در ادامه محدودیت در ارتباطات و بازداشت سیاستمداران را به خود جلب انتقاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im