25 ولسوالی ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید به عنوان caseload بازدید 9,879

دهلی نو:
دولت روز دوشنبه گفت: حداقل 25 ولسوالی در سراسر 15 متحده گزارش نشده اند هر مورد جدید از covid-19 در گذشته 14 روز در حالی که کل شمارش از سراسر کشور coronavirus موارد رسیده 9,879.

این گندیا در ماهاراشترا; Raj نندگن, دورگ و بیلسپور در چتیسگر; Davangiri, Kodagu, Tumkuru و Udupi در کارناتاکا; جنوب گوا; Wayanad و کتیم در کرالا; غرب ایمفال در مانیپور; Rajouri در کشمیر; Aizwal غرب در Mizoram; ماه در تامیل نادو; SBS نگر در پنجاب; Patna, Nalanda و مونگر در بیهار; Pratapgarh در راجستان; پنیپت, روتک و سیرسا در هاریانا; پوری Garhwal در Uttrakhand; و Bhadradari کتهگودم در Telangana.

“ثابت شب زنده داری است که نگهداری می شود به اطمینان حاصل شود که هیچ مورد جدید رخ می دهد در آینده است. از طریق یک تلاش جمعی برای مبارزه با covid-19 ما با در نظر گرفتن مراحل مختلف همراه با ایالات متحده/UTs برای پیشگیری, مهار و مدیریت covid-19” گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت.

حداقل 344 مردم تسلیم به covid-19 در کشور تا کنون با 36deaths گزارش روز دوشنبه. ماهاراشترا در ادامه به بیشترین بار بیماری (2,334 موارد) و پس از تامیل نادو (1,173) و دهلی نو (1,154).

دولت گفت این است که با استفاده از تکنولوژی برش لبه در تمام سطوح برای پاسخ به موقع. “زنده مورد پیگیری مورد مدیریت و اجرای مهار برنامه نیز در حال انجام از طریق تکنولوژی” گفت: Agarwal, و اضافه کرد که GIS نقشه برداری مثبت تایید موارد شناسایی فعال مداخلات مناطق استفاده از گرما نقشه برداری و پیش بینی تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می شود برای نظارت بر اجرای مهار برنامه. تکنولوژی ایدز مستقر شده اند توسط یک اتاق جنگ مستقر در بنگلور.

یکپارچه فرماندهی و کنترل مراکز هماهنگی با اختصاص واکنش سریع تیم (RRT) به منظور تسهیل در زمینه غربالگری ارائه دستگاه آمبولانس و قرنطینه مدیریت. در برخی از مناطق نیز آغاز کنترل از راه دور, دیجیتال, مشاوره پزشکی است که متصل های محلی فروشگاه های پزشکی با بیماران Agarwal گفت.

وزیر بهداشت Harsh Vardhan روز دوشنبه مورد بررسی در این پژوهش تلاش های شورای پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR) به covid-19 با آزمایشگاه مشغول به کار در همکاری نزدیک با بخش خصوصی و صنایع و شرکت های دولتی ادارات و وزارتخانه های دیجیتال و مولکولی نظارت سریع و مقرون به صرفه تشخیص داروهای جدید repurposing از مواد مخدر و ارتباط آن با پروسه های تولید در بیمارستان های کمکی دستگاه ها و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE); و زنجیره تامین و لجستیک و پشتیبانی سیستم های.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در 10 مارس تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan بسته بیش از 300 میلیون فقیر مجبور به دریافت کمک مالی از 28,256 کرور برای محافظت از آنها را از تاثیر مستند در سراسر کشور. دولت گفت آن را فراهم کرده است 198.6 میلیون Pradhan Mantri Jan Dhan Yojana زنان دارندگان حساب با 9,930 کرور و 69.3 میلیون کشاورزان داده شده است 13,855 کرور تحت Pradhan Mantri Kisan Samman Nidhi (PM-KISAN). به همین ترتیب 28.2 میلیون بیوه ارشد شهروندان و به خصوص abled مردم دریافت کرده اند 1,405 کرور و 21.6 میلیون ساختمان و زیرساخت های کارگران شده اند با پشتیبانی 3,066 کرور.

دولت گفت Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه برای ارزیابی خطر ابتلا به کروناویروس دانلود شده است 35 میلیون نفر است. “ویژگی های مختلف آن شامل ارزیابی ریسک, تماس, ردیابی با استفاده از تکنولوژی برش لبه مانند بلوتوث تکنولوژی ها و الگوریتم های هوش مصنوعی در محاسبه covid-19 خطر در اطراف کاربر” گفت: Agarwal.

او گفت که دولت تحت روستایی امرار معاش ماموریت در سراسر 27 متحده 19.6 میلیون ماسک تهیه شده توسط 78,373 گروه خودیاری. “ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه (NCC) داوطلب دانشجویان در حال کمک به عمران دولت تحت عنوان ‘ورزش NCC Yogdaan’. بیش از 50 ، 000 داوطلب شده اند,” او گفت:.

Leroy لئو و Pretika Khanna کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>