24 مردم بیشتر تست مثبت برای Covid-19 در کارناتاکا

بنگلور: تعداد covid -19 موارد همچنان به افزایش در کارناتاکا به 24 نفر تست مثبت است که طول می کشد کاملا شمارش به 589 در دولت است.

این شامل 22 کشته و 251 بهبود است که برگ 315 فعال موارد در دولت است.

این شامل هشت مورد از مندیا شش از Davangere سه از Belagavi دو هر از Kalaburagi و Dakshina کانادا هر یک از ویجیپورا, Dharwad و چیککبللپور.

سنبله در شماره های همراه روز قبل از برخی از کسب و کار در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در کارناتاکا برای کمک به kickstart اقتصاد پس از بیش از یک ماه در سراسر کشور مستند.

کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa در روز پنج شنبه گفت که دولت اجازه خواهد داد که صنایع و کسب و کار در خارج از مهار مناطق برای باز کردن.

Davangere گزارش 14.9 درصد افزایش در موارد در پنج روز گذشته تا ظهر روز جمعه در حالی که Tumakuru, مندیا,Kalaburagi و Belagavi ثبت نام 10.8%, 10.2% و 8% و 5.9 درصد بود. بنگلور شهری ثبت 1.6 درصد افزایش در تعداد بیش از پنج روز گذشته.

در کارناتاکا وجود دارد سه ولسوالی در منطقه 13 در پرتقال و 14 در منطقه سبز با توجه به طبقه بندی ساخته شده توسط دولت هند است.

دولت خواسته است تا صنایع و کسب و کار برای حفظ ایمنی اقدامات مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در al بار.

این Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP شهرستان مدنی بدن) در روز جمعه با صدور دستورات است که ماسک صورت ما باید در تمام زمانها از جمله تمرین دیگر اقدامات ایمنی در حالی که در محل کار و خارج از منزل و یا پرداخت جریمه. آن را ممنوع کرده است تف ادرار و littering ، اولین جرم را جذب خوب از 1000 در حالی که دوم و متعاقب آن نقض خواهد شد 2000.

دستور آمد به اثر از روز جمعه. دولت نیز تسهیل حرکت کارگران مهاجر در کارناتاکا و به کشورهای دیگر به عنوان اعلام شده توسط مرکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>