22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند تظاهرات

در مجموع 22 نفر روبرو هستند فدرال اتهامات در ارتباط با تظاهرات در پرتلند سنگ., مقامات فدرال روز دوشنبه اعلام کرد.

آمریکا وکیل بیلی J. Williams اعلام کرد که 22 نفر به اتهام رفتار جنایی بین ژوئیه 23 جولای 27.

تظاهرات در پورتلند تداوم داشته باشند پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مارس 26. دادگاه اسناد محرمانه فعالیت های جنایی شکسته است در شب خارج از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه از جمله ضرب و جرح بر مأموران اجرای قانون تخریب اموال غارت و آتش سوزی و خرابکاری.

تبلیغات

آزادی از ویلیامز گفت که مقامات فدرال ایالات متحده خدمات مارشال فدرال حفاظتی خدمات تحقیقات امنیت داخلی ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) “شده اند در اعتراض به شبانه تهدید و ضرب و جرح از تظاهرکنندگان در حالی که انجام وظایف خود است.”

دفتر اتهام دو نفر به زور فدرال افسران و چهار نفر به صورت “عدم اطاعت از دستورات قانونی” در طول تظاهرات آغاز شد که شب از ماه جولای 23 و ادامه داد: به صبح تاریخ 24 جولای. شش نفر بین سنین 18 و 36.

تحقیقات امنیت داخلی و CBP دستگیر رونالد برنارد Hickey یک زن 44 ساله کانادایی ملی, به اتهام اذیت و آزار و تعقیب فدرال کارکنان اختصاص داده شده به وظایف در پورتلند. مقامات گفت: Hickey منتشر کارکنان اطلاعات شخصی از طریق توییتر “در تلاش برای تهدید ارعاب یا تحریک خشونت در برابر آنها است.”

در طول این تظاهرات که رفت از جولای 25 تا 26 جولای هفت نفر به اتهام آزار فدرال افسران و یک نفر متهم شده بود با عامل هواپیماهای بدون سرنشین در حریم هوایی محدود. این هشت نفر بین سنین 21 و 65.

یکی دیگر از هفت نفر به اتهام آزار ماموران فدرال در طول تظاهرات آغاز شده است که شنبه شب و صبح روز دوشنبه به پایان رسید.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden به پرداخت ادای احترام به لوئیس در لینکلن در دوشنبه پنبه به نام برای اظهارات برده داری در انتقاد از 1619 پروژه کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ تر و دولت او فرستاده مقامات فدرال به پورتلند در برابر خواسته های مقامات محلی برای سرکوب تظاهرات که در ادامه برای دو ماه پس از فلوید مرگ است.

گزارش از معترضان و اجرای قانون فدرال درگیری به دست آورده اند توجه ملی در هفته های اخیر و موجب تحقیقات داخلی به مقامات مستقر وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر