22 جدید covid-19 موارد 3 و میر در Telangana پس از مختصر آرامش

در مقابل آن کوتاه مارپیچ رو به پایین در طول چند روز گذشته Telangana گزارش 22 جدید کروناویروس (covid-19) موارد روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 1038. در همان روز سه نفر را نیز درگذشت covid-19 در دولت مصرف Telangana کل مرگ و میر به 28. قبل از این دولت دیده بود تنها 16 مورد جدید بین 27 و 29 آوریل است.

آخرین موارد تشخیص داده شد از این بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه جایی معلوم شد که دو کارگر بودند که ساکنان Jalpalli منطقه در حال گسترش ویروس به سه مغازه داران و خانواده خود را در یک بازار در حیدرآباد را Malakpet منطقه است. بر این اساس مناطق شده است با محاصره کردن و مهار مناطق ایجاد شده است.

روز شنبه, 33 بیشتر مردم نیز مرخص شده از بیمارستان های بعد از بهبود از covid-19 گرفتن تعداد کل بیمارانی که بهبود به 442. همانطور که در حال حاضر وجود دارد 568 فعال موارد در Telangana. علاوه بر این از مجموع 33 مناطق در دولت واراناگل, Yadadri و Wanaparthy گزارش نشده اند هر covid-19 موارد تا تاریخ.

جدای از آن مناطق بنسودا, محمودآباد, منچریل, Narayanpet, Pedapally, Bhadradri, Nagarkurnool, Mulugu, Sanga ردی و Jagityal در حال حاضر هیچ فعال موارد در حالی که مناطق کریمنگر, کمرددی, حیدرآباد, میڈک و Bhupalpally دیده نشده جدید covid-19 موارد در گذشته 14 روز گفت: یک بولتن از دولت.

تا پنج شنبه این هفته, Telangana فقط شاهد حاشیه افزایش در موارد روز به روز. بین 27 و 29 مارس دولت گزارش شده بود فقط 16 مورد جدید که بیشتر آن از حیدرآباد و اطراف آن. و حتی آن را وادار دولت وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) می گویند که گسترش covid-19 خواهد بود پیشتر در دولت در روزهای آینده.

در ضمن در همسایه ایالت آندرا پرادش موارد در ادامه به کوه به عنوان 71 جدید covid-19 شناسایی شد در دولت روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 1403. از آخرین مواردی که تشخیص داده شد, 43 بودند از Kurnool منطقه به تنهایی در AP که دارای بالاترین تعداد covid-19 مورد (27%) در دولت است.

با این حال به رغم این که AP دولت یک روز قبل از آن تا به حال کاسته مستند با اجازه صنایع در مناطق سبز (که در آن هیچ وجود دارد موارد) به عملکرد و همچنین مجاز جنبش “نیروی انسانی” یکی از مندل به دیگری به عنوان مورد نیاز (برای کار) برای اطمینان از صاف و عملیات صنایع در دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>