حیدرآباد:
یک روز پس از, Andhra Pradesh (AP) گزارش 67 جدید covid-19 موارد 21 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در روز پنج شنبه با مجموع شمارش ایستاده در 132.

اما, آن را مسلم اگر تمام موارد جدید مربوط به افرادی که با حضور جمع آوری مذهبی در مرکز Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته. AP که تا به حال کمتر از موارد نسبت به همسایه خود Telangana در ابتدا تقریبا به همان تعداد از موارد با توجه به افزایش ناگهانی.

با توجه به رسانه بولتن صادر شده توسط AP دولت در ساعت 10 صبح روز پنج شنبه از مجموع 132 موارد هر دو گنٹور و Nellore مناطق بيشترين موارد در هر کدام 20. Guntur شهر در واقع یک تعداد قابل توجهی از مسلمانان (اعتقاد به حدود 20%). تا به امروز دولت به نمونه های جمع آوری شده از بیش از 700 نفر که رفته بود به دهلی نو برای شرکت در این نشست در مرکز Nizamuddin و افرادی که در تماس با آنها.

یک روز پیش از آن در روز سه شنبه, AP وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در روز سه شنبه گفت که 1085 نفر از AP حضور داشتند که جلسه. او همچنین افزود که دولت هزینه کرده است “به شدت افزایش یافته است” در حالی که درآمد آنها به شدت کاهش می یابد و تشکر از (دولت) کارکنان برای دادن رضایت خود را در به تعویق افتادن پرداخت.

در ضمن در کشور همسایه از Telangana سه جدید مرگ و میر گزارش شده در چهارشنبه شب در نظر گرفتن مجموع به نه در حالی که 30 نفر تست مثبت برای covid-19 در همان روز (مجموع موارد در Telangana در حال 129 شرکت). دولت وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) در شب چهارشنبه همچنین گفت که وجود خواهد داشت بدون پرداخت برش در حقوق پزشکان و کارکنان پلیس و افزود که آنها نیز انگیزه ای برای کار خود را با توجه به حال همه گیر.

دولت خود را ساخته شده بود با توجه به دولت کاهش حقوق کارمندان با توجه به تأثیر امور خارجه درآمد به دلیل جاری مستند شده است که اعمال شده برای جلوگیری از covid-19 بیماری همه گیر. پیش بینی آب و هوای اقتصادی سخت پیش رو KCR اعلام کرده بود در 30 مارس حقوق و دستمزد-کاهش 75% برای خود دولت MLAs, MLCs دولت شرکت رؤسا و نمایندگان محلی دیگر بدن.

پرداخت و برش نیز تمدید شده است به IAS/IPS/IFS و دیگر چنین مرکزی خدمات دولت از افسران که خود را حقوق پایین آمدن 60%, در حالی که سایر دسته از کارکنان خود را به حقوق نصف شده است. برای کلاس-4 پیمانکاری و قرارداد کارکنان وجود خواهد داشت 10% کاهش در حقوق و در حالی که همه دسته از بازنشستگان خود را ماهانه بازنشستگی نصف کاهش داده و کلاس چهارم بازنشسته کارکنان را کاهش حقوق 10٪.

به طور مشابه در آندرا پرادش دولت در اوایل این هفته تصویب دستور تعویق انداختن پرداخت 100 ٪ از حقوق Jagan موهان ردی دولت MLAs, MLCs و همه اعضای منتخب نهادهای محلی (و مردم برگزاری معادل مواضع و اعضای تمام شرکت های دولتی). این تصمیم با توجه به این که همه جریان درآمد از AP خشک شده اند با توجه به این مستند شامل گسترش coronavirus (COVID) بیماری همه گیر.

با توجه به این ترتیب دولت مورخ 31 مارس, حقوق IAS/IPS/IFS افسران در این دولت نیز خواهد شد معوق 60%, در حالی که همه کارکنان دولت (به جز کلاس-کارکنان 4) از جمله کار-شارژ کارکنان و افراد درگیر از طریق یک شخص ثالث نیز باید حقوق خود را/دستمزد/دستمزد کاهش 50 ٪ در دولت است. کلاس-4 کارکنان این را ببینید, کاهش 10 ٪ در حقوق خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im