2012 دهلی نو, تجاوز در مورد: SC adjourns شنوایی تا 5 مارس در مرکز درخواست تجدید نظر

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز سه شنبه موکول شنوایی در این مرکز درخواست به صورت جداگانه اعدام در برابر دادگاه عالی دهلی نو شد در سال 2012 در دهلی نو, تجاوز و قتل.

دادگاه در حال حاضر شنیدن این موضوع در 5 مارس.

دادگاه عالی دهلی در فوریه 5, حال با توجه به تمام این چهار مرگ-ترافیکی یک هفته به اگزوز خود را به گزینه های قانونی در این مورد است. نظم آمد و پس از مرکز درخواست کرد در برابر دادگاه به منظور به تعویق انداختن اعدام چهار مجرم. آن را نیز دستور داد در برابر جداگانه حلق آویز از اعدام محکومین.

دهلی دادگاه تا به حال در 17 فوریه صادر تازه حکم مرگ برای چهار مجرم در سال 2012 در دهلی نو gangrape و, پرونده قتل, شارما, Mukesh Kumar Singh, Pawan گوپتا و آکشی کومار و دستور اعدام آنها در ساعت 6 صبح در 3 مارس.

این سومین بار است که حکم مرگ صادر شده است به مجرم که در حال تسلیم در Tihar زندان است.

در 16 دسامبر 2012, 23 سال زن شد و به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم و تجاوز توسط شش نفر در یک اتوبوس در حال حرکت در, south Delhi, حادثه ای که باعث شد در سراسر کشور تظاهرات. او را از آسيب در 29 دسامبر در کوه بیمارستان الیزابت در سنگاپور است.

یکی از شش شد اجازه دهید بعد از سه سال در بازداشت چرا که او جزئی بود. ششم, رام سینگ گفته خودکشی در Tihar زندان چند ماه قبل از دادگاه حکم خود را تحویل داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>