15 کمیسیون امور مالی کاهش متحده’ به اشتراک گذاری مرکزی مالیات به 41 درصد در مقابل 42 درصد

دهلی نو: 15 سرمایه گذاری کمیسیون اروپا در گزارش موقت برای 2020-21 دارای حاشیه کاهش سهم دولت در این بخش پذیر استخر مرکزی مالیات توسط یک درصد به 41 درصد از جمله تغییر در وضعیت جامو و کشمیر را به دو سرزمین های اتحادیه.

این گزارش مطرح شده در مجلس در روز شنبه توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman همچنین بهینه سازی معیارها و وزن که تحت آن بودجه اختصاص داده شده به استانها.

آن را به خود اختصاص داده 15 درصد وزن به جمعیت یک کشور از 17.5 درصد اختصاص داده شده توسط قبلی کمیسیون. این افزایش وزن تحت جمعیتی عملکرد به 12.5 درصد از 10 درصد اختصاص داده شده توسط 14th کمیسیون امور مالی.

15 گزارش کمیسیون امور مالی معرفی معیارهای “مالیات اثر” به صورت متحده اختصاص آن 2.5% وزنها و به طور قابل توجهی کاهش وزن برای درآمد فاصله به 45% از 50% قبلا.

کمیسیون معوق در نظر گرفتن یک تماس در ستیز دفاع و امنیت داخلی صندوق پیشنهاد شده توسط مرکز. “ما اذعان بحرانی اضافی ToR درخواست ما برای بررسی اینکه آیا یک جدا ساز برای بودجه دفاعی و امنیت داخلی است که به راه اندازی. وجود شایستگی در حصول اطمینان از قابل پیش بینی و با ثبات جریان وجوه برای دفاع و امنیت داخلی و این را دریافت خواهد کرد مناسب در نظر ما گزارش نهایی” این گزارش گفت:.

“ما باید در قابل اندازه گیری پذیرفته توصیه های کمیسیون” Sitharaman گفت: در بودجه گفتار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma