12 جدید Covid-19 موارد گزارش شده در آندرا پرادش دولت را شمارش می رسد 439

حیدرآباد: آندرا پرادش گزارش 19 بیشتر موارد مثبت coronavirus روز دوشنبه با دولت در مجموع در حال حاضر ایستاده در 439. آخرین موارد تشخیص داده شد از Guntur, Chittoor کریشنا و غرب Godavari مناطق در AP.

با توجه به رسانه بولتن از AP دولت از 13 ولسوالی گنٹور منطقه دارای بالاترین تعداد Covid-19 مورد در سال 93 به دنبال Kurnool (84) و Nellore (56). تا کنون از مجموع 439 موارد 12 نفر بهبود یافته اند از ویروس و مرخص شده در دولت است. دولت همچنین شناسایی 141 Covid-19 خوشه و راه اندازی مهار مناطق و همچنین برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

دولت همچنین گفت که آن را توزیع 16 کرور ماسک به مردم و تسریع در یک سوم بررسی خواهد شد که تمرکز بر روی خوشه های شناسایی شده به عنوان نقاط. AP را در بخش بهداشت و درمان نیز با هدف انجام 45,000 آزمون در سراسر آندرا پرادش اولویت Covid-19 شایع در مناطق.

به عنوان بسیاری از 27 mandals از 676 mandals در سراسر 13 منطقه از اسوشیتد پرس اعلام شده است که مناطق قرمز شده اند و محاصره کردن. در کشور همسایه از Telangana تعداد کل تایید Covid-19 مورد رسیده 563. KCR هفته گذشته اعلام کرد که گسترش مستند تا 30 آوریل به عنوان یک اندازه گیری شامل Covid-19.

آندرا پرادش وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در هفته گذشته گفت: نخست وزیر نارندرا مودی که مداوم مستند که تحمیل شده به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس باید تنها ادامه در “منطقه قرمز’ خوشه های شناسایی شده اند که در این دولت تنها.

Jagan موهان ردی از نظر گسترش مستند ساخته شده بود در یک کنفرانس ویدئویی با مودی.

is.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>