100,000 کره جنوبی سریع Covid-19 کیت تست زمین در آندرا پرادش

حیدرآباد: آندرا پرادش دولت راه اندازی یک لاخ سریع کیت های آزمایش برای تست coronavirus (Covid-19) موارد خواهد شد که در حال حاضر اجازه می دهد تا پزشکان مبارزه با این بیماری همه گیر به انجام بیش از 10000 تست انجام می شود و در یک روز گفت: دولت در روز جمعه. جدید کیت وارد شده از کره جنوبی شد و به دست Y. S. Jagan موهان ردی توسط مقامات از تصادفی Medicaids خصوصی محدود است. ردی سعی کردم یکی از این کیت که وارد شده از کره جنوبی و آزمایش منفی

با توجه به شب و به روز رسانی در جمعه توسط اتحادیه و وزارت بهداشت وجود دارد 572 coronavirus موارد در دولت است. جدید کیت گفت: آزادی مطبوعات از Jagan موهان ردی را اجازه خواهد داد که نتایج حاصل از بيماران مشکوک به آمده در 10 دقیقه. دولت گفت: رئیس جدید که جدید کیت شامل دو نوار که در آن نمونه خون گرفته خواهد شد و یک “راه حل کنترل” اضافه خواهد شد و پس از آن نتیجه این خواهد بود که در 10 دقیقه انتشار اضافه شده است.

کیت منتقل شدند به AP در یک پرواز خاص از کره جنوبی. ویژه دبیر کل برای پزشکی و سلامت Jawahar ردی گفت که کیت خواهد شد اعزام به تمام مناطق در سه روز و که پزشکان داده می شود آموزش های ویژه برای رسیدگی به همان. کیت تولید شد توسط SD حسگرهای شرکت در کره جنوبی شده اند و در حال حاضر تایید شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند.

در ابتدا وجود دارد تنها یک آزمایشگاه برای تست Covid-19 موارد در AP اما دولت از تاسیس بیشتر labs در ویجیاوادا کاکینادا, آنانتاپور, Guntur, Kadapa و ویساکاپاتنام برای انجام تست های بیشتر. این ادعا که 2,100 آزمایش های در حال انجام در این آزمایشگاه در هر روز. تا تاریخ 16,555 آزمايشات انجام شده در دولت تا 16 مارس.

Coronavirus (Covid-19) موارد در آندرا پرادش رشد شاخص و نزدیک به 600-علامت پس از 38 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در کشور در روز جمعه. با این کل covid-19 موارد در AP در حال حاضر ایستاده در 572. آخرین موارد در AP هستند از Ananthapur (5), Chittoor (5), Guntur (4), Kadapa (1), کریشنا (4), Kurnool (13) و Nellore مناطق.

محرومیت که 35 نفر تا کنون بهبود یافت و مرخص شده بعد از درمان از مناطق مختلف در حالی که 14 نفر دیگر فوت کرده اند. از 13 منطقه در AP, Guntur (126) و Kurnool (126) هر دو دارای بیشترین تعداد از موارد به دنبال Nellore (62). سه منطقه با هم حساب برای بیش از نیمی از مجموع 534 موارد در دولت است. با توجه به رسانه بولتن از AP وجود دارد در حال حاضر 523 فعال موارد در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>