100 روز از پخت و پز را فراموش کرده Tamil-بومی سبزیجات

“اگر شما می خواهید برای پیدا کردن چیزی است که شما از دست داده شروع به جستجو از جایی که شما آن را از دست داده می گوید:” Akash Muralidaran. “تا جایی که ما شروع به دنبال گم شده و سبزیجات ؟ بیایید شروع سفر ما از آشپزخانه…”

چنای ساکن است در حال حاضر پخت و پز راه خود را از طریق مادر بزرگ خود به خوبی استفاده می شود کپی افسانه ای, دستور العمل کتاب, Samaithu Paar توسط S Meenakshi Ammal در تلاش برای کشف خوشمزه و سبزیجات محلی است که ناپدید شده اند از روزمره منوها.

100 days of cooking forgotten Tamil-native vegetables

به طور همزمان جلب توجه به ارزش این سبزیجات و تاکید بر اهمیت تنوع زیستی او است انجام این کار به عنوان یک 100-پخت و پز روز پروژه های ثبت شده در Instagram (@akash_muralidaran). این آزمایش آغاز شد که در مارس 1 در حال حاضر در هفته گذشته است.

در حال حاضر همکاری با مرکز ژنومی خوری در اورگان, ایالات متحده مستقل گروه تحقیقاتی که به بررسی بیوتکنولوژی و تنوع زیستی از انسان های غذایی, Akash بازگشت به هند در ماه ژانویه پس از کارآموزی با Katja Gruijters’ food design studio در آمستردام.

100 days of cooking forgotten Tamil-native vegetables

“من در بر داشت Samaithu Paar در اتاق زیر شیروانی و آن را به من از غذایی که می خوردند زمانی که مادربزرگم زنده بود: vaazhaipoo paruppu usiliyal, paagarkkai, masiyal…,” او می گوید. “من متوجه شدم تعدادی از سبزیجات ما استفاده کنید و هر بیشتر. من زندگی می کنند در یک آپارتمان با 150 خانه, بنابراین من ارسال یک بررسی درخواست مردم آنچه را که آنها پخته شده با. همه آنها را انتخاب کرد همان 15 سبزیجات: گوجه فرنگی و سیب زمینی و بادنجان و هویج…”

مصمم به اثبات آن ممکن بود به منبع و خوردن بسیار بزرگتر از انواع Akash شروع به طبخ.

“مادر من (Sundari Muralidaran) بسیار هیجان زده بود. وجود دارد تعدادی از دستور العمل در این کتاب است که او استفاده می شود به طبخ. او نمی تواند به من بگویید که چرا او نمی کند آنها را هر بیشتر. همانطور که گذشت زمان آنها را فراموش کرده اید… می گوید:” Akash. برای هفته اول آنها تصمیم به استفاده از به راحتی در دسترس سبزیجات مانند لوبیا تخت, کدو تنبل ریج تنبل chayote و karipala.

100 days of cooking forgotten Tamil-native vegetables

با این پروژه Akash نوشته های یک تلطیف عکس از سبزیجات مختلف روزمره توضیح آنچه در آن است و پس از یادداشت ها در مورد چگونه می توان آن را خورده است. “مادر من و من را دو غذاهای با سبزیجات و ارسال یک,” او می گوید. اما او حاضر به دادن دستور.

“من می خواهم مردم به کنجکاو در مورد آن. Samaithu Paar دستور العمل های آنلاین در دسترس هستند به هر حال… من باور نمی قاشق تغذیه” او خنده.

منابع تحت محدودیت

یک بار مستند شروع آزمایش کردم بیشتر به چالش کشیدن. “سبزیجات تبدیل شد به سختی پیدا کنید. طرح من این بود که به طبخ با آنچه که من می تواند پیدا کردن در بازار محلی در مارس و آوریل به سفر را از طریق روستاها که در آن بسیاری از میراث سبزیجات هنوز هم رشد کرده است.”

هنگامی که او رسیده بالدار لوبیا برای مثال تنها منبع در تامیل نادو که در آن او نمی تواند برود. شکار هوایی سیب زمینی به پایان رسید در یک, دوست, مادر بزرگ باغ. بنفش یام دیگر از دوستان اشاره می توان در روستاها در فضای داخلی از Tamil Nadu.

زمانی که منابع گیاهی غیر ممکن شد و طراحان گرافیک Priyadarshini Narayanan و Srishti Prabakar پا در کمک به با جذاب آموزنده تصاویر.

100 days of cooking forgotten Tamil-native vegetables

“زمانی که من شروع کنم آیا می خواهید برای پیدا کردن چگونه بسیاری از این سبزیجات در دسترس هستند و من متوجه شدم که برخی از آنها تنها در باغ” Akash می گوید.

او اضافه می کند که این شهر دارای تعداد زیادی بیشتر از شما انتظار می رود. “از طریق این فرایند من کشف 70 سبزیجات موجود در این شهرستان است که اکثر مردم نمی در خانه استفاده کنید. مانند گل گز کدو و موز.”

در Samaithu Paarنویسنده آشپز با حدود 25 نوع از سبزیجات است. به گسترش در این Akash با استفاده از همان دستور العمل در راه های مختلف. برای مثال او ساخته شده thuvaiyal با پوست پرتقال را به عنوان به خوبی به عنوان puliyanga. و جابجا گل موز برای moringa در kootu.

100 days of cooking forgotten Tamil-native vegetables

Akash می گوید این فرآیند شده است پاداش خود را به عنوان وعده های غذایی روزانه در صفحه اصلی در حال حاضر غنی تر و مغذی تر. “من تلوگو همسایه به من آموخت که چگونه برای ایجاد akakarakaya هم بزنید سرخ شده با ستون فقرات تنبل. آن را خوشمزه است. من نیز کشف کامالا پوست پرتقال thuvaiyal و کدو خورش شیر نارگیل است.”

عنوان پروژه بادها تا او مصمم است تا ثابت کند که هر کسی می تواند خود را گسترش آشپزی کارنامه.

“حتی در یک شهرستان هر کس حداقل دو یا سه سبزیجات در حال رشد در اطراف آنها می گوید:” Akash. “در این هفته ما در حال جستجوی غذا: دوستان من و من به دنبال مواد تشکیل دهنده در پشت حیاط آشپزخانه باغ و در خیابان هایی که ما می توانید طبخ. وجود دارد بسیاری وجود دارد: آلوئه ورا گز گل روزل فوفل برگ… شما فقط باید به نگاه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>