بررسی مشخصات و ویژگی های پروژه برلیان در شهرک چیتگر منطقه 22

واحدهای این پروژه طالب و خریدار زیادی دارد که دلایلی چون تراکم و تعداد کم  واحدها و داشتن واحد با متراژ مختلف می تواند این موضوع را پوشش دهد.

پروژه برج برلیان از برج های چیتگر به صورت اسکلت فلزی با اتصالات پیچ مهره است و طوری طراحی شده است که واحدها به هم مشرف نبوده و تمامی واحدها از نورگیر عالی برخوردارند .این پروژه از تنوع متراژی خوبی برخوردار است و کم واحد می باشد به صورتی که واحد ها به هم مشرف نیستند و در هر طبقه 6 واحد داریم. پروژه برلیان از شرق به غرب در قطعه سوم بر اتوبان همت واقع شده است.سازنده برج برلیان شرکت مهر آفرین می باشد.

لوکیشن و دسترسی های  برج برلیان

برج برلیان در منطقه 22 تهران  و شهرک مروارید شهر جای دارد که یک محیط با آب و هوای بسیار مناسب برای زندگی می باشد. وجود دریاچه چیتگر و چشم انداز های طبیعی کوهستانی، یک ویوی زیبا را برای ساکنان به همراه خواهد داشت.

نزدیکی و فاصله زمانی بسیار کم با اتوبان های همت، حکیم و تهران از مزیت های این سازه می باشد که رفت و آمد را تسریع می بخشد. استفاده راحت و سریع از مترو نیز، یک مورد دیگر از نقاط دسترسی پروژه برلیان محسوب می شود.

 

معرفی تعداد طبقات و متراژ واحدهای  برج برلیان

برج برلیان یکی از برج ها و پروژه های با تعداد واحد کم در چیتگر می باشد که یک راه سرمایه گذاری مناسب به حساب می آید. پروژه برلیان 31  طبقه را داراست که 2 طبقه آن مسکونی و یک طبقه به لابی اختصاص داده شده است و مابقی طبقات منفی را دربردارد.

در هر طبقه نیز 6 واحد ساخته شده است که متراژهای آن ها 95، 127 و 131 متر می باشد و واحدهای 95 و 127 متری از دو اتاق خواب و واحدهای 131 متری از 3 اتاق خواب برخوردار هستند.

امکانات و ویژگی های رفاهی برلیان

در زمان طراحی و پلان های این برج، امکانات زیادی در نظر گرفته شده است که می توان به مواردی چون سالن های ورزشی، لابی، پارکینگ و انباری، محل بازی کودکان، سالن اجتماعات، استخر، آسانسور، آنتن مرکزی و … اشاره کرد. هر کدام از این موارد، می تواند زندگی را برای ساکنان لذت بخش کند.

 

زمان تحویل و نحوه قسط بندی برج برلیان

شرکت مهر آفرین که مسئول ساخت این پروژه است، سال 1401 را برای اتمام پروژه تعیین کرده است که با توجه به خوشنامی که دارد، این امر در همین زمان به پایان می رسد. اقساط به صورت 4 ماه یکبار در نظر گرفته شده است.

منبع:

https://www.eghtesadbartar.com/%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D8%AA%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF/

 

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme