₹از 1610-کرور برای کمک به کسانی که سخت ترین ضربه مستند در کارناتاکا

بنگلور:
در کارناتاکا دولت اعلام کرده است از 1610 کرور بسته امداد برای افرادی که سخت ترین آمار مستند از جمله گل تولید کنندگان washermen و زنان, آرایشگران, ساخت و ساز, کارگران, خودرو و کابین درایور MSMEs و بافندگان.

“ما در حال توقف همه فعالیت های توسعه و اولویت بندی این” وزیر BS Yediyurappa گفت.

کارناتاکا مثل بقیه کشور است که به تدریج خروج از covid-19 ناشی مستند به ارمغان آورده است که فعالیت های اقتصادی به نزدیکی وقفه پس از 24 مارس.

با محدود راه برای درآمد متحده مجبور شده اند را دشوار و منفور انتخاب است که بیشتر به جای فشار بر مالیات دهندگان در مبارزه با این بیماری همه گیر شیوع.

کرالا را تصویب کرده است یک فرمان به تسلیم تا 25 درصد از دولت حقوق کارکنان به مدت شش ماه.

برخی از ایالت ها ادعا می کنند نه به پول برای پرداخت حقوق.

Yediyurappa پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم در الکل اضافی 11 درصد برای جبران کمبود درآمد و کاهش در GST جبران خسارت و دیگر مرکزی مالیات است. همراه با 6% وظیفه اعلام کرد در ماه مارس به طور کلی افزایش محدوده از 17 درصد به 25 درصد به دولت گفت.

کارناتاکا نیز به دنبال کاهش و reprioritise هزینه برای کمک به آسیب پذیر ترین بخش است.

دولت اعلام کرد 25,000 در هر هکتار پرداخت غرامت به پرورش دهندگان گل و گفته است که در تلاش برای ارزیابی دچار ضرر و زیان توسط سبزیجات و میوه کشاورزان است.

دولت ارائه خواهد شد یک بار جبران 5,000 هر یک به حدود 60000 واشر 230,000 آرایشگران و 775,000 خودرو و رانندگان تاکسی.

“ماهانه ثابت هزینه قبوض برق از MSMEs لغو خواهد شد برای دو ماه” گفت: وزیر. او افزود که دولت نیز تاخیر پرداخت از اتهام ثابت در قبوض برق از صنایع بزرگ بدون مجازات و علاقه برای دو ماه.

Yediyurappa گفت که 3,000 هر, در علاوه بر این به 2,000 اعلام کرد قبلا داده خواهد شد و به 1.58 میلیون کارگران ساختمانی.

هر چند دولت اعلام کرد که امداد وجود دارد کمی وضوح در مورد چگونه آن را پیاده سازی این اقدامات از آنجا که بسیاری از کارگران مهاجر در بنگلور و بخش های دیگر در حال ثبت نشده با دولت است.

کارناتاکا اعلام کرده بود یک 109 کرور وام پوشی برای بافندگان. دولت گفت: از آن خواهد شد در انتظار 80 کرور در اولین. دولت همچنین اعلام کرد ویور Samman Yojana که تحت آن این امر سپرده از 2000 به طور مستقیم به حساب بانکی handloom بافندگان از طریق DBT. این را به نفع مورد 54,000 handloom بافندگان در دولت است.

CM گفت: پول منتقل خواهد شد در عرض یک هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>