کارگران استارباکس به اتحاد فروشگاه در بوفالو، نیویورک رأی دادند

[ad_1]

کارگران استارباکس در فروشگاهی در بوفالو، نیویورک، روز پنجشنبه، در میان اعتراضات شرکت، به اتحادیه رای مثبت دادند، اتحادیه ای که اولین مورد برای غول 50 ساله قهوه بود و راه را برای یک مدل کاری جدید برای این شرکت هموار کرد. شرکت.

شورای ملی روابط کار روز پنجشنبه اعلام کرد که کارگران با 19 رای موافق در برابر 8 رای مثبت به ایجاد اتحادیه در یکی از سه مکان بوفالو دادند. فروشگاه دوم با 12 رای موافق در برابر 8 رای مخالف اتحادیه را رد کرد. نتایج یک فروشگاه سوم به دلیل چندین رأی مورد اختلاف مشخص نشد.

اگر هیئت کارگری رأی را تأیید کند – فرآیندی که انتظار می‌رود حدود یک هفته طول بکشد – اولین فروشگاه استارباکس متعلق به ایالات متحده خواهد بود که ادغام می‌شوند. استارباکس چندین دهه است که به طور فعال با اتحادیه‌ها در فروشگاه‌های خود مبارزه می‌کند و می‌گوید که فروشگاه‌های آن هنگام کار مستقیم با کارمندان بهترین عملکرد را دارند.

کارگرانی که در حال تماشای شمارش رای زوم بر روی یک صفحه بزرگ در دفتر اتحادیه در بوفالو بودند، با تشویق و تشویق شعار “Elmwood، Elmwood، Elmwood!” هنگام اعلام نتایج سر دادند. بالا و پایین پریدند و در آغوش گرفتند.

کارگران در هر سه فروشگاه ماه گذشته شروع به رای گیری از طریق پست کردند تا از طرف کارگران یونایتد، یکی از شرکت های تابعه اتحادیه بین المللی کارگران خدمات، نمایندگی شوند.

شورای ملی کار روز پنجشنبه شمارش آرا در انتخابات اتحادیه های کارگری را که در فروشگاه ها برگزار شد آغاز کرد. حدود 111 کارگر استارباکس از سه فروشگاه ماه گذشته واجد شرایط رای دادن از طریق پست بودند.

حامیان اتحادیه‌های کارگری در سه فروشگاه بوفالو در ماه اوت به هیئت کارگری درخواست کردند تا از کارگران یونایتد، یکی از شرکت‌های تابعه اتحادیه بین‌المللی کارگران خدماتی، نمایندگی بگیرند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

رای‌های بله همچنین می‌تواند فعالیت‌های سندیکایی را در فروشگاه‌های دیگر استارباکس در ایالات متحده سرعت بخشد. سه فروشگاه دیگر در بوفالو و یک فروشگاه در مسا، آریزونا، قبلاً دادخواست هایی را برای انتخابات اتحادیه خود به شورای کارگران ارسال کرده اند. این پرونده ها در جریان است.

کنت وانگ، مدیر مرکز کارگری UCLA، گفت که رای دادن حتی یک مکان استارباکس به یک اتحادیه کار بزرگی است و آن را “پیروزی نمادین برای جنبش کارگری” خواند.

وونگ خاطرنشان کرد که این نه تنها می تواند کارگران را در جاهای دیگر استارباکس تحریک کند، بلکه در زنجیره های فست فود نیز می تواند فعالیت کند.

وونگ گفت: «مردم در حال تماشای آنچه در بوفالو می‌گذرد، هستند.

حامیان اتحادیه های کارگری در سه فروشگاه اول بوفالو در ماه آگوست از هیئت کارگری درخواست کردند تا از کارگران یونایتد نمایندگی بگیرند. این کارگران می‌گویند فروشگاه‌های استارباکس حتی قبل از همه‌گیری، مشکلات مزمنی مانند کمبود کارکنان و تجهیزات معیوب داشتند. آنها اطلاعات بیشتری در مورد عملیات پرداخت و فروشگاه می خواهند.

«در حال حاضر ما مسئول نیستیم. ما حق نداریم نظری داشته باشیم. با اتحاد، در واقع می‌توانیم پشت میز بنشینیم و بگوییم، این همان چیزی است که می‌خواهیم.

کارگران استارباکس روی صندلی‌های اتاق می‌نشینند و در حالی که آرای اتحادیه شمارش می‌شود، صفحه نمایش را تماشا می‌کنند.
کارگران استارباکس در بوفالو، نیویورک، در حال تماشای یک صفحه نمایش هستند، زیرا آرا برای متحد شدن حساب می شود. کارگران گفتند که اتحاد اتحادیه ها اطلاعات بیشتری در مورد حقوق و نحوه اداره مغازه ها به آنها می دهد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

استارباکس اصرار دارد که 8000 فروشگاه آن در ایالات متحده زمانی بهترین کار را دارند که مستقیماً با کارمندان خود که آنها را “شریک” می نامند کار کند. استارباکس می گوید بسیاری از کارمندان در منطقه بوفالو بسته به تقاضا در بیش از یک فروشگاه کار می کنند و می خواهند انعطاف پذیری لازم برای جابجایی آنها بین فروشگاه ها را داشته باشند.

استارباکس از هیئت کارگری درخواست کرد تا با هر 20 فروشگاه در منطقه بوفالو یک رای واحد برگزار کند، اما هیئت مدیره این درخواست را رد کرد و گفت که آرای هر فروشگاه طبق قانون کار مناسب است.

کوین جانسون، رئیس و مدیرعامل استارباکس، در نامه‌ای به کارمندان استارباکس ایالات متحده در این هفته، تمایل شرکت را برای گنجاندن تمام فروشگاه‌های بوفالو در رای اتحادیه تکرار کرد.

لیوان هایی با آرم استارباکس بنوشید
اگر هیئت کارگری رأی را تأیید کند، اولین فروشگاهی است که هر فروشگاه متعلق به استارباکس در ایالات متحده ادغام می شود.
استیون چرنین / گتی ایماژ

جانسون نوشت: «تا زمانی که اذعان کنیم که این سطح مشخصی از عدم اطمینان را ایجاد می‌کند، به روندی که در جریان است احترام می‌گذاریم و بدون توجه به نتیجه این انتخابات، به مأموریت و ارزش‌های خود وفادار خواهیم ماند.»

جانسون همچنین مزایای سخاوتمندانه شرکت از جمله مرخصی والدین و استعلاجی با حقوق و شهریه رایگان دانشگاه در دانشگاه ایالتی آریزونا را به کارکنان یادآوری کرد. در اواخر ماه گذشته، این شرکت همچنین افزایش حقوق خود را اعلام کرد و گفت که همه کارگرانش در ایالات متحده تا تابستان آینده حداقل 15 دلار – و حداکثر 23 دلار – در ساعت در ساعت دستمزد خواهند داشت.

اما حامیان اتحادیه می گویند استارباکس می تواند کارهای بیشتری انجام دهد.

کوین جانسون در حالی که در پس زمینه با آرم استارباکس و پرچم ایالات متحده صحبت می کند، دستان خود را بالا می برد
استارباکس، به رهبری کوین جانسون، رئیس و مدیر عامل شرکت، می‌خواست تمام مکان‌های استارباکس در منطقه بوفالو نیویورک در رأی‌گیری اتحادیه شرکت کنند، اما شورای کار این درخواست را رد کرد.
گتی ایماژ

سناتور برنی سندرز گفت: “اگر استارباکس بتواند پولی برای پرداخت غرامت تقریباً 15 میلیون دلاری به مدیرعامل خود بیابد، من فکر می کنم که آنها ممکن است بتوانند حقوق مناسبی را با غرامت مناسب به کارگران خود بپردازند.” یک انتشار اخیر پست توییتر. سندرز در اوایل این هفته یک تالار شهر مجازی با کارگران بوفالو استارباکس برگزار کرد.

جانسون در سال مالی 2020 شرکت 14.7 میلیون دلار حقوق و جوایز سهام به دست آورد.

استارباکس یا اتحادیه می توانند آرای فردی را در انتخابات به چالش بکشند، که می تواند روند صدور گواهینامه را در هیئت مدیره کند کند. کیتی کریتون، مدیر لابراتوار همکاری صنعتی و کارگری بوفالو در دانشگاه کرنل گفت، اگر آرا تأیید شود، استارباکس از نظر قانونی موظف است فرآیند چانه زنی جمعی را با کارگران یونایتد و هر یک از سه فروشگاهی که به اتحادیه رای می دهند آغاز کند. .

دستان یک باریستای استارباکس در حال نوشیدن نوشیدنی در کافی شاپ استارباکس
رای اتحادیه استارباکس در حالی برگزار می‌شود که کارگران در چندین جبهه، از جمله اعتصاب در کارخانه‌های Kellogg و John Deere، مطالباتی را مطرح می‌کنند.
Corbis از طریق Getty Images

در برخی موارد شرکت ها به جای انعقاد اتحادیه تعطیل شده اند. کریتون گفت، اما برای خرده‌فروشی مانند استارباکس دشوار است، زیرا بستن یک فروشگاه و سپس باز کردن فروشگاه دیگری در آن نزدیکی غیرقانونی است.

استارباکس تمایل خود را برای بازاریابی در خارج از ایالات متحده نشان داده است. در ویکتوریا، کانادا، کارگران یک فروشگاه استارباکس در آگوست 2020 به اتحاد رأی دادند. نزدیک به یک سال طول کشید تا استارباکس و اتحادیه کارگران فولاد متحد به یک توافق نامه چانه زنی جمعی برسند که در ماه جولای توسط کارگران تصویب شد.

صدای اتحادیه ها در زمان تشدید ناآرامی های کارگری در ایالات متحده به گوش می رسد. کارگران اعتصابی غلات در شرکت Kellogg. اوایل این هفته پیشنهاد برای یک قرارداد جدید را رد کرد. هزاران کارگر در Deere & Co دست به اعتصاب زدند. اوایل پاییز امسال و شورای کار ایالات متحده اخیراً پس از اینکه متوجه شد این شرکت کارگران را برای رأی دادن به اتحادیه تحت فشار قرار داده است، تکرار رأی اتحادیه در انبار آلابامای آمازون را تأیید کرد.

کمبود نیروی کار به کارگران مزیت نادری در مذاکرات دستمزد می دهد. و دن گراف، مدیر برنامه کاری هیگینز در دانشگاه نوتردام، گفت که همه‌گیری به بسیاری از کارگران زمان و فضا داده است تا درباره آنچه از کارشان می‌خواهند تجدیدنظر کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliehtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagraredfoxbet