4 راه برای یافتن کتابی از توضیحات مبهم توسط سوزان چوی • 5 مارس 2019 • 2 دقیقه خواندن آیا هرگز احساس ناامیدی می کنید وقتی که به شدت سعی در یافتن کتابی با توضیحات مبهم دارید؟ گاهی اوقات تنها چیزی که ذهن شما را ترجیح می دهد نام یک شخصیت ، یک تنظیمات یا یک جزئیات دقیق دقیق دقیقه با آن کتاب است – و وقتی مغز شما نتواند عنوان یا نویسنده را تحریک کند ناامید کننده است! خوشبختانه در همه جا دوستداران کتاب وجود دارند که مشتاق کمک و منابع هستند تا ما را در این مواقع ناامیدانه راهنمایی کنند. در زیر ، چند روش مفید را برای شما گردآوری کرده ایم که می توانید کتابی را با توضیحات مبهم بیابید.
  1. آن را گوگل کنید
بسیاری از دوستداران کتاب ممکن است با Google Books آشنا باشند . این موتور جستجو با داشتن فهرست بزرگی از کتابهای دیجیتالی شده ، مانند جستجوی گوگل کار می کند ، به جز اینکه به سرعت میلیون ها صفحه کتاب را برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود طی می کند. برای پی بردن به یافته های خود ، شانس خود را در جستجوی کتاب جستجوی پیشرفته Google ، جستجو کنید ، جایی که می توانید جستجوی خود را به چند جزئیات (مانند نام ناشر ، موضوع کتاب و غیره) محدود کنید. برای هر دو منبع ، نشان دادن کلمات کلیدی مناسب سودمند خواهد بود.
  1. از طریق رسانه های اجتماعی به تخصص غریبه ها روی آورید
سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، فیس بوک و Reddit همه دارای انجمن های کتاب فعال هستند و می توانند در تلاش شما ارزشمند باشند. همیشه می توانید با ارسال پرس و جو در سیستم عامل ها و در انتظار پاسخ از طرف دوستان و اعضای خانواده خود شروع کنید. اما همچنین گروه های خاص ژانر در فیس بوک و Reddit وجود دارند که می توانید توضیحات کتاب خود را ارسال کنید ، و افراد غریبه می توانند در یافتن عنوان به شما کمک کنند. در ابتدا پرسیدن از افرادی که آنها را برای کمک نمی شناسید می تواند هراس آور باشد ، اما همه چیز فقط با یک تلاش جمعی بهتر می شود. آن را امتحان کنید!
https://rebrand.ly/ozjnhq2 https://bit.ly/3dHn81b http://ulvis.net/fFNn https://tinyurl.com/vsfr24j
https://plink.ir/hoVzh https://b2n.ir/519498 http://gg.gg/h2qa9 https://is.gd/bufes1
https://cutit.org/n4jeS http://rlu.ru/2FpqQ https://t2m.io/y88Uhpjw https://cutt.ly/htTMJEm
https://u.nu/7rvm5 https://cutit.org/n4jeS
منبع : https://u.nu/517363 چگونه کتاب الکترونی خرید کنیم