چگونه سینک آشپزخانه خود را انتخاب کنید

هنگامی که شما در حال بازسازی آشپزخانه خود هستید ، احتمالاً می خواهید سینک جدید بخواهید. انتخاب بیشتر سینک مناسب بیشتر از تصمیم گیری در مورد رنگ و مواد بیشتر است. اولین سؤالی که هنگام تعویض سینک خود باید بپرسید اینست: چند کاسه به من نیاز دارم یا می خواهم؟ دومین سؤالی که باید بپرسید این است: چه عمق کاسه و شکل را ترجیح می دهم؟

یک سینک آشپزخانه می تواند یک ، دو یا سه کاسه با اشکال و اندازه های مختلف داشته باشد. انجمن ملی آشپزخانه و حمام (NKBA) یک سینک ظرف بزرگ را برای آشپزخانه های زیر 150 فوت مربع توصیه می کند.

بهترین سینک ظرفشویی دو کاسه ای برای آشپزخانه های بزرگتر توصیه می شود. این دو کاسه به شما دو ناحیه کاری می دهد ، بنابراین می توانید سبزیجات را در یک کاسه تمیز کنید در حالی که شخص دیگری دست خود را در دیگری شستشو می دهد. سعی کنید این کار را در یک سینک تک کاسه انجام دهید!

image0.jpg
حتی ممکن است بخواهید یک کاسه سوم کوچکتر اضافه کنید ، به خصوص اگر فضای پیشخوان زیادی دارید. کاسه سوم اغلب به عنوان سینک آماده سالاد خوانده می شود زیرا معمولاً از آن در هنگام تهیه غذا (معمولاً سالاد) استفاده می کنید و نه برای شستن یا شستن ظروف . بیشتر آشپزخانه ها یک سینک ظرفشویی دو یا سه کاسه ای دارند.

تعداد کاسه های سینک شما در واقع می تواند از آن پشتیبانی کند ، بستگی به فضای کانتر موجود دارد. NKBA حداقل 36 اینچ فضای ضد باز را در یک طرف سینک آشپزخانه و حداقل 18 اینچ از طرف دیگر پیشنهاد می کند. پاسخگویی به این نیازهای فضایی در بیشتر آشپزخانه ها مشکلی ندارد. فراموش نکنید که می توانید یک دستشویی دوم را نیز در یک جزیره آشپزخانه اضافه کنید.

کاسه هایی را می توانید مربع یا گرد پیدا کنید ، اما یک کاسه مستطیل شکل به دلایل بسیار خوبی محبوب است. ابتدا ، گوشه های گرد که در اکثر سینک های مستطیلی وجود دارد ، تمیز تر از گوشه های مربع هستند. دوم ، و شاید مهمتر از آن ، یک کاسه مستطیل شکل چیزهای بیشتری را از یک کاسه گرد یا بیضی شکل تشکیل می دهد.

عمق کاسه های سینک آشپزخانه به تدریج طی یک دهه گذشته افزایش یافته است. سینک موجود شما ممکن است فقط 5 یا 51/2 اینچ عمق داشته باشد ، گرچه سینک های امروز معمولاً بین 6 تا 8 اینچ عمق دارند. سینک های عمق 10 و حتی 12 اینچ غیر معمول نیستند زیرا سینک های عمیق مزایای خود را دارند. به عنوان مثال ، یک سینک عمیق پاشش را به حداقل می رساند. اما سینک ظرف نباید آنقدر عمیق باشد که شما یا بچه هایتان از استفاده از آن ناراحت باشید. اگر نمی توانید روی عمق تصمیم بگیرید ، دو مورد را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که کاسه ها با عمق های مختلف معمولاً هنگام اتصال به سیستم تخلیه نیاز به تنظیمات خاصی دارند. هنگام سفارش سینک خود باید ارتفاع خط تخلیه موجود را که از آن خارج می شود ، بدانید. اگر سینک را با کاسه هایی عمیق تر از ارتفاع تخلیه سفارش دهید ، سینک ظرفشویی به درستی تخلیه نمی شود!

متأسفانه ، بیشتر مردم در مورد انتخاب درست صحیح فکر نمی کنند ، اما باید. به نحوه استفاده از سینک موجود خود بیاندیشید و سپس به این سؤالات پاسخ دهید:

چه کسی بیشتر از سینک استفاده می کند و آن شخص از کدام دست خوشش می آید؟

چقدر فضای پیشخوان (اینچ) در هر طرف سینک موجود است؟

آیا طرف خاصی را برای تهیه غذا ترجیح می دهید؟

اگر فهمیدید ، وقتی به آن فکر می کنید ، دیوانه وار نیستید که دست فعلی سینک موجود خود را انتخاب کنید ، اکنون زمان آن رسیده است که آن را به روشی که واقعاً می خواهید تغییر دهید. شما می توانید غرق در فقط در مورد هر ترکیبی از عمق و اندازه کاسه پیدا کنید، بنابراین اگر شما ترکیب نمی بینم که شما بر روی صفحه نمایش را می خواهم، فروشنده بپرسید که آیا شما می توانید سفارش ویژه طراحی شما واقعا می خواهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>