چت روم فارسی | ایرانی|دختر و پسر

یک انجمن بحث و گفتگوی آنلاین برای یک موضوع خاص از طریق صفحه کلید (دیدن چت روم فارسی ). هرکسی که وارد سیستم شده است ، آنچه را که هر کس دیگری تایپ می کند ، می بیند ، اگرچه دو نفر می توانند تصمیم به قطع شدن و گپ خصوصی بگیرند.

جلسات چت روم فارسی مجزا
چت روم فارسی روم فارسیهای گپ میزبان مباحث عمومی اغلب به طور مداوم اجرا می شوند. با این حال ، جلسات چت روم فارسی بین دو طرف اغلب در صورت نیاز برای خدمات مشتری آغاز می شود. اگر یک وب سایت میزبان یک خط پشتیبانی چت روم فارسی باشد ، به کاربر اجازه می دهد جلسه را آغاز کند و در انتهای دیگر با یک نماینده ارتباط برقرار کند. با این حال ، آن شخص اغلب به چندین نفر کمک می کند ، و پاسخ ها معمولاً فوری نیستند.

چت روم فارسی رله اینترنت (IRC)
چت روم فارسی روم فارسی های گپ در اواخر دهه 1980 از طریق اینترنت و حتی زودتر از طریق تابلوی اعلانات شماره گیری (BBS) آغاز شد. امروز ، صدها کانال مشابه در سیستم اصلی رله چت روم فارسی اینترنت (IRC) همچنان ادامه دارد در حالی که هزاران نفر بیکار هستند (به IRC مراجعه کنید ). مشاهده فروم اینترنت ، پیام رسانی فوری ، پیام کوتاه و گپ صوتی .

این تعریف فقط برای استفاده شخصی است. تمام تولید مثل های دیگر نیاز به مجوز دارد.
کپی رایت © 1981 – 2020. کلیه حقوق این شرکت متعلق به شرکت زبان کامپیوتر است.لوگوی CLC

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>