در مورد دستمال مرطوب ، من معمولاً سعی می کنم بیش از 0.02 دلار برای هر پاک کننده پرداخت نکنم. باز هم ، من این قیمت را با تقسیم هزینه بسته بر تعداد دستمال مرطوب رقم می زنم. در اکثر بسته ها 64 دستمال مرطوب وجود دارد و در صورت تماشای فروش و استفاده از کوپن ها ، اغلب می توانم آنها را با قیمت 1.00 دلار دریافت کنم که در هر پاک سازی فقط 0.016 دلار می رسد.

بدانید که از کجا می توانید بهترین معاملات را بدست آورید

فهمیدم که معمولاً می توانم بهترین پوشک را در پوشک و دستمال مرطوب در داروخانه ها بدست آورم. اماکنی مانند CVS ، Rite Aid و Walgreens برنامه هایی دارند که هنگام خرید کالاهای خاص ، می توانید از طریق پاداش فروشگاه به شما پول بدهند. این بدان معناست که وقتی من می توانم یک فروش و یکی از آن معاملات پاداش را با یک کوپن ترکیب کنم ، اغلب می توانم قیمت های خوبی دریافت کنم.

به عنوان مثال ، CVS غالباً دارای پوشک در فروش با 10 دلار و در هنگام خرید 30 دلار ، 10 دلار اضافی دریافت می کنید (کوپنی که 10 دلار از خرید CVS بعدی شما را دریافت می کند). بنابراین من سه بسته پوشک را خریداری می کنم و سپس از هر کوپن ۲ دلار برای هر کدام از این سه بسته استفاده می کنم ، و حداکثر پس انداز خود را می کنم. این بدان معنی است که من می توانم هنگام استفاده از اندازه 3 به عنوان راهنمای قیمت خود ، هر بسته را با قیمت 4.66 دلار یا برای هر پوشک کمتر از 0.13 دلار دریافت کنم.

http://tinyurl.com/yaganxp9
https://rebrand.ly/pvge654
https://bit.ly/3cBGovX
https://xip.li/0GNr7j
https://is.gd/COGGzF
https://v.gd/eK45uj
https://v.ht/53Ti
https://clck.ru/N4eno
http://ulvis.net/hSox
https://cutt.ly/QyqxAvV
https://shrtco.de/kVPVe
http://tny.im/ygt4s

منبع: https://cutit.org/OR3ZP