پسر نانسی پلوسی با شرکت هایی مرتبط است که توسط آژانس های فدرال تحت بازرسی قرار دارند

[ad_1]

بنا بر گزارش ها، پل پلوسی جونیور، پسر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، با حداقل پنج کسب و کار تحت تحقیق مقامات به اتهام کلاهبرداری مرتبط بوده است.

پل پلسوی جونیور، 52 ساله، تنها پسر نانسی و پل پلوسی پدر، توسط چندین شرکت که موضوع تحقیقات فدرال و ایالتی بوده اند، استخدام شده است و “با بسیاری از کلاهبرداران، سارقان و مجرمان محکوم شده ارتباط دارد.” به گفته DailyMail.com، اگرچه او هرگز متهم نشده است.

تنها پسر نانسی پلوسی، پل پلوسی جونیور، ظاهراً با چندین شرکت مخفی مرتبط است.
CQ-Roll Call, Inc. از طریق Getty Imag

این وب سایت گزارش می دهد که در فوریه 2007، پلوسی جونیور به عنوان معاون ارشد توسط InfoUSA مستقر در اوماها، یک شرکت بازاریابی پایگاه داده که چندین سال قبل توسط دفتر دادستان کل آیووا به دلیل ادعای فروش مصرف کننده داده های کلاهبرداران مورد بررسی قرار گرفت، استخدام شد.

سپس از داده ها برای کلاهبرداری از افراد مسن مریض و زودباور با پول استفاده شد. تحقیقات تکمیل شده و کسی دستگیر نشده است. پلوسی جونیور که سالانه 180 هزار دلار حقوق دریافت می کرد، پس از تحقیقات به این شرکت پیوست.

واشنگتن، دی سی - 02 دسامبر: پل پلوسی، نانسی پلوسی و پل پلوسی جونیور در سی و پنجمین مرکز افتخار کندی در تالار مرکز کندی در 2 دسامبر 2012 در واشنگتن دی سی حضور یافتند.  (عکس از Ricardo S. Savi / WireImage)
پل پلوسی جونیور، 52 ساله، تنها پسر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان و همسرش، سرمایه گذار پل پلوسی پدر است.
WireImage

InfoUSA توسط وین گوپتا، یکی از اهداکنندگان اصلی به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون، تأسیس شد. آسوشیتدپرس گزارش داد که گوپتا و شرکتش توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال 2007 مورد بررسی قرار گرفتند.

این تحقیقات پس از شکایت سهامدارانی که گوپتا می گویند او از سرمایه شرکت برای پرواز با هواپیماهای شرکت خصوصی بیل و هیلاری کلینتون سوء استفاده کرده است، آغاز شد.

در سال 2010، SEC گوپتا و دو نفر دیگر را متهم کرد که “غرامت غیرقانونی را در قالب میلیون ها دلار پاداش به خود هدایت کرده اند.” بالاخره پرونده به نتیجه رسید. گوپتا این اتهامات را نپذیرفت یا رد نکرد.

در سال 2009، پل جونیور شرکت Natural Blue Resources Inc را تأسیس کرد، یک شرکت سرمایه گذاری که مأموریت اعلام شده آن «ایجاد، به دست آوردن یا سرمایه گذاری در شرکت های پاک است، از جمله ابتکاری برای مکان یابی، تصفیه و فروش آب استخراج شده از سفره های زیرزمینی در نیومکزیکو. و سایر مناطقی که منابع آبی آنها رو به کاهش است.»

اما SEC ادعا می کند که این شرکت به طور مخفیانه توسط دو کلاهبردار محکوم به نام های جیمز ای کوهن و جوزف کوراتسی اداره می شد. در سال 2014، این آژانس اتهامات کلاهبرداری را علیه کوهن، کوراتزی، تونی آنایا، فرماندار سابق نیومکزیکو و اریک پری، مدیر عامل سابق، مطرح کرد.

وینود گوپتا با رئیس جمهور بیل کلینتون در حالی که با هم گلف بازی می کردند.
در سال 2007، پلوسی جونیور به عنوان معاون ارشد InfoUSA، یک شرکت بازاریابی داده که توسط وین گوپتا تأسیس شده بود، استخدام شد. گوپتا که برای بیل کلینتون سرمایه جمع آوری می کرد، توسط کمیسیون SEC به کلاهبرداری متهم شد.

در حالی که کوهن و کوراتسی ادعا می کردند که “مشاوران خارجی” هستند، آنها در واقع شرکت را “بدون افشای اقدامات قبلی خود با قانون سرمایه گذار” کنترل کردند. طبق گزارش ها، پلوسی جونیور بیش از 10 میلیون سهم در این شرکت دارد.

SEC معاملات سهام Natural Blue را متوقف کرده است. پلوسی جونیور هرگز متهم نشده است. به گزارش DailyMail.com، SEC تایید کرد که او “نقش مهمی” در یکی از معاملات کلیدی شرکت ایفا نکرده است و حتی در دادگاه علیه متهمان شهادت داده است.

SEC همچنین گفت که پلوسی جونیور به شدت با قراردادهای پیشنهادی جمع آوری کمک های مالی مخالف بود و توسط کوهن و کورازی از هیئت مدیره اخراج شد.

پری و آنایا هر دو با SEC به توافق رسیدند.

در اکتبر 2013، پلوسی جونیور به FOGFuels، یک شرکت سوخت زیستی پیوست. درست قبل از اینکه به عنوان معاون رئیس جمهور منصوب شود، بنیانگذار شرکت، پل مارشال، توسط SEC متهم به سرقت 3 میلیون دلار از سرمایه گذاران بالغ شد.

مارشال متهم به استفاده از این پول برای «پرداخت هزینه های مختلف… شخصی، از جمله تعطیلات مجلل، نفقه و نفقه کودکان، و همچنین مدرسه خصوصی و کمپ برای فرزندانش بود».

پل پلوسی جونیور
به هر حال پل پلوسی جونیور هرگز به جرمی متهم نشده است.

FOGFuels در سال 2015 منحل شد. سه سال بعد، مارشال به شش سال زندان فدرال محکوم شد. او پس از همکاری با اف‌بی‌آی در پرونده‌های رشوه‌گیری جداگانه که یکی از کارمندان آتلانتا را شامل می‌شد، مجازات کاهش یافت.

در سال 2014، پلوسی جونیور به عنوان مدیر مستقل Targeted Medical Pharma، یک شرکت مستقر در لس آنجلس منصوب شد. هفت ماه پس از استخدام، او شرکت را ترک کرد. به گزارش DailyMail.com، یک سال بعد، اداره غذا و دارو، Targeted Medical Pharma را متهم کرد که داروها را بدون اجازه روی افراد آزمایش می کند.

این شرکت مورد پیگیری قانونی بیشتر قرار نگرفته است. او اصرار داشت که تحقیقات FDA به دلیل یک “مشکل رسمی” بوده است.

در پاییز 2014، پلوسی جونیور مدیر اجرایی توسعه کسب و کار ابتکار حاکمیت شرکتی شد. اسناد SEC بیان می کند که CGI یک “گروه غیرانتفاعی” است که بر شفافیت، سرمایه داری و ایجاد یک سازمان پایدار متمرکز شده است.[s]””

آسا سنت کلر.  (توییتر)
پلوسی جونیور همچنین با آسا سنت کلر، مدیر عامل نیویورکی که توسط آژانس های فدرال به ارتکاب کلاهبرداری از ارزهای دیجیتال از طریق یک موسسه خیریه جعلی متهم شده است، ارتباط دارد.
توییتر

در دسامبر 2015، پلوسی جونیور به سمت مدیرعاملی ارتقا یافت. در طول مدت حضورش در CGI، او با آسا سنت کلر، مدیر عامل نیویورکی که به ارتکاب کلاهبرداری از ارزهای دیجیتال از طریق موسسه خیریه خود، World Sports Alliance متهم شده بود، ارتباط برقرار کرد.

وزارت دادگستری مدعی است که اتحاد جهانی ورزش “وابسته دروغین سازمان ملل” است.

ادعا می‌شود که سنت کلر از سرمایه‌گذاران در IGObit، یک ارز دیجیتالی که ادعا می‌کند WSA، کلاهبرداری کرده است. [World Sports Alliance] دادستان فدرال گفت: این در حال تکامل بود، اما معلوم شد که طعمه ای تقلبی برای جذب سرمایه گذاران قربانی است.

سن کلر، که متهم به کلاهبرداری با سیم بود، خود را بی گناه دانست. اگر مجرم شناخته شود تا 20 سال زندان در انتظار اوست.

طبق گزارش DailyMail.com، پلوسی جونیور در ژانویه 2018 ارز دیجیتال تقلبی را در وب سایت خود تأیید کرد و نوشت: “IGOBit کاملاً بهترین پیشنهادی است که تا به حال دیده ام.”

او هرگز در ارتباط با IGOBit یا Saint Clair متهم نشده است.

در ژوئیه 2016، پلوسی جونیور مشاور ارشد در Oroplata Resources، یک شرکت استخراج لیتیوم شد.

یک ماه قبل از پیوستن به هیئت مدیره، گفته می شود که مدیران اوروپلاتا سهام تقلبی به ارزش 26 میلیون دلار منتشر کرده و سپس برخی از آنها را بر روی خود و برخی دیگر بدون تأیید هیئت مدیره اختلاس کرده اند.

این ادعا در یک دادخواست مدنی در نوادا در سال 2018 مطرح شد.

طبق گزارش DailyMail.com، پلوسی جونیور 2.8 میلیون نفر از کلاهبرداری های ادعایی را در جولای 2016 دریافت کرده است.

اسناد دادگاه به نقل از DailyMail.com نشان می دهد که پلوسی جونیور سهام را به قیمت 2800 دلار خریداری کرده است – اگرچه ارزش واقعی بازار بین 4،228،000 تا 5،152،000 دلار است.

گفته می شود که این کلاهبرداری توسط راجر ناکس، مالک یک شرکت مدیریت دارایی سوئیس انجام شده است که به دلیل یک طرح 164 میلیون دلاری “پمپ و دامپینگ” محکوم شده است.

به گفته دادستان فدرال، اوراپلاتا یکی از چندین شرکت درگیر در کلاهبرداری ناکس است.

ناکس دو سال پیش به جرم خود اعتراف کرد. او با 20 سال زندان و همچنین جریمه های احتمالی در حدود 5 میلیون دلار مواجه است.

پل پلوسی جونیور
پلوسی جونیور که هرگز به جرمی متهم نشده است، در صفحه لینکدین خود به هیچ یک از موضوعات تحت تحقیق اشاره نمی کند.

پلوسی جونیور در پرونده مدنی یا شکایت فدرال علیه ناکس نامی برده نشد.

پلوسی جونیور در صفحه لینکدین خود به موقعیت های قبلی خود در InfoUSA، Natural Blue Resources، FOGFuels، Targeted Medical Pharma، CGI و Oroplata Resources اشاره نمی کند.

صفحه لینکدین او در حال حاضر پلوسی جونیور را به عنوان مشاور استراتژیک EVSX، یک شرکت معدنکاری و بازیافت زیست محیطی مستقر در کبک، کانادا، فهرست می کند.

ماه گذشته، نانسی پلوسی در اسناد فاش کرد که او و همسرش تا سقف 30 میلیون دلار معاملات سهام با شرکت های بزرگ فناوری انجام داده اند.

موارد احتمالی قانونگذاران هر دو حزب را بر آن داشته تا قانونی را تصویب کنند که اعضای کنگره را از معامله سهام منع می کند.

پلوسی، دموکرات قدرتمند که نماینده سانفرانسیسکو است، به سود بردن از شرکت های نظارتی متهم شده است.

بر اساس تحلیل The Post، پلوسی یکی از ثروتمندترین اعضای کنگره است که دارایی خالص او بیش از 106 میلیون دلار تخمین زده می شود.

این میانگین حداکثر و حداقل ارزش تخمینی دارایی‌ها و بدهی‌های آن است – روشی که مرکز سیاست پاسخگو استفاده می‌کند – با استفاده از آخرین افشای مالی خود در ماه اوت، که حداکثر 252 میلیون دلار و حداقل 40 دلار تعیین می‌کند. میلیون زیر آب

همسر پلوسی، پل پلوسی، تاجری است که شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر و شرکت سرمایه گذاری Financial Leasing Services را اداره می کند و شرط های بی شماری را روی شرکت های رده بالایی که همسرش باید آنها را تنظیم کند، مانند آمازون، اپل و گوگل، انجام داده است.

ماه گذشته در پاسخ به این سوال که آیا امکان سود از معاملات می تواند تضاد منافع ایجاد کند، او به ایده حمایت از ممنوعیت معاملات در برخی سهام “نه” گفت.

پلوسی به خبرنگاران گفت: ما یک اقتصاد بازار آزاد هستیم. “آنها [members of Congress] او باید بتواند در آن شرکت کند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme